Wpis z mikrobloga

Gadałem niedawno ze znajomą, która była w Turcji na jakimś projekcie wymiany i oczywiście uznała, że jestem zbyt stereotypowy, a tacy turcy, pakistańczycy są o wiele lepsi od Polaków, dlaczego? Według niej są bardziej pewni siebie niż polscy faceci.

Czyli:
ciapaty się dobiera do p0lki - uuuu jaki pewny siebie, już mam mokro w majtkach

polak sie dobiera do p0lki - fuj jaki creep, lepiej stąd idź

#euroweek #zwiazki #p0lka
  • 97
@NiebieskaPlanetarnaReka: Czyli nie przeszkadzało by ci gdyby w Polsce 50% populacji to byłyby dzieci ze związku muzułmanin i Polka? I te dzieci byłyby muzułmanami a te Polki zostawione jako samotne matki. Jesteś bardzo krótkowzroczny. Pomyśl jakie to ma negatywne skutki.
@kinnamonon: Turek, a jakiego wyznania? Muzułmanin? Niemiec (lub Szwed, Duńczyk, Fin/ obywatel jakiegos innego rozwienietego kraju) może być z powodów bliskości kulturowej i etycznej/religijnej. Dla Polek lepszy mąż Niemiec niż Pakistańczyk muzułmanin. A jeśli ktoś tego nie rozumie to odsyłam do lektury Koranu.
@mavierk: Może i są czysto genetycznie lepsze (ale to już musi być jakiś bardziej inteligentny kolorowy człowiek) ale to psuje naród. Wystarczy wyobrazić sobie Polskę gdzie 50% dzieci to kolorowi muzułmanie.
@dnasstorm ateista, z rodziny ateistów i kemalistów. Muzułmanie to szeroka grupa, nie zwiazałabym się ze względów światopoglądowych z radykalistą, tak samo z resztą jak trudno byłoby mi być z bardzo zaangażowanym katolikiem. Ale na takim kategoryzowaniu można się przejechać. Nie uwazam, żeby jedna nacja była lepszym materiałem na męża/żonę niż inna ale zawsze trzeba podchodzić z pewną dozą świadomości do związku z osobą innej narodowości. Mój mąż ma poglądy bardzo liberalne więc
@kinnamonon: Aha, w takim razie ok. Jezeli światopogląd jest podobny wtedy nie ma problemu dla takich związków, ja sprzeciwiam się temu aby Polki wiązały się z muzułmanami i rodziły im dzieci, bo to prowadzi do złych zdarzeń w przyszłości. Polska nie może sobie na to pozwolić. Należy dbać o polską kulturę i historię.
@dnasstorm: żyje w Polsce w której 95% ludzi to biali katolicy i zasciankowosc, ciemnogród i uprzedzenia to podstawowe cechy osób z tego kraju. Serio nie spodziewaj się że ciapaci byliby jacyś gorsi. Zwłaszcza że się nas boją - to nie jest przypadek :P
@dnasstorm: a polacy ciągle okradaja. Nie mogę zostawić roweru bez zablokowania go przy sklepie bo jakiś polak mi go #!$%@?. Do tego ta "kulturowa milicja" gdy przefarbuje sobie włosy na czerwony albo zapuszcze brodę. Ja rozumiem, że wolisz być gwalcony przez rodaków ale ja po prostu nie chce być gwalcony.