Wpis z mikrobloga

W sumie bąki mogą być zarówno po białku jak i po kreatynie. I teraz jak to sprawdzić? Przestać na kilka dni brać białko, jak nie zadziała to przestać brać kreatynę, a wrócić do białka, czy może nie wracać tylko spróbować kilka dni bez obu suplementów?
#mikrokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
@mango2018: Też myślę, że białko, bo się gorzej rozpuszcza, niż to od sfd co brałem wcześniej tylko, że wtedy nie brałem jednocześnie kreatyny.
W ogóle to było tak. Białko od SFD mieszałem z wodą. Zamówiłem z bulkpowders białko i kreatynę. Kiedy przyszło zacząłem mieszać z mlekiem no i zacząłem suplementację kreatyną.
Więc w sumie powody mogą być trzy: białko, mleko, bądź kreatyna.
  • Odpowiedz
@Primusek: więc odłóż najpierw jedno - zacząłbym od białka. jak nie przestanie, to zaczął jeść białko i odłoźył kreatynę. Jak nie przestanie, to ani jedno, ani drugie. Ale obstawiam białko.
  • Odpowiedz
Ile dni obstawiasz, że może przejść? Od razu, czy muszą się jelita wyczyścić?


@Primusek: mi przechodzi zazwyczaj po jednej nocce. tzn w poniedziałek wogóle białka w prochu/noc/ i we wtorek już jest normalnie.
Co do Kreatyny nie powiem, bo nigdy nie miałem z nią takich problemów, jedynie po białku.
  • Odpowiedz
@Primusek: to jest ogolnie od zarcia, jesz wiecej, niz potrzebujesz albo po korek, albo masz jakies bugi w przewodzie pokarmowym xd. W kazdym razie jak masa to wszystko jest cacy. Ja czasem musze wyjsc z pokoju xd
  • Odpowiedz
@Primusek: miałem podobnie z białkiem - jak zacząłem spożywać mniejsze dawki to było lepiej. Ile jednorazowo spożywasz takiego białka?
  • Odpowiedz