Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorszym elementem przynależności do subkultury słuchającej rocka i metalu? Jak nie jesteś chodzącą encyklopedią wiedzy o tej muzyce to zdaniem innych "pobratyńców" jesteś pozerem i nie możesz czuć się fanem jakiegoś zespołu, bo np: nie wiesz jak się nazywa gitarzysta grający w nim między 15ym a 17ym rokiem 30letniej działalności bandu. Tacy ludzie chyba zapominają o najważniejszej rzeczy - muzyka przedewszystkim ma bawić i słucha się jej dla przyjemności. I tu powinni brać przykład z pogardzanych przez większość discopolowców - oni nie muszą nawet wiedzieć, że Zenek nazywa się Martyniuk, a tym bardziej nie znają jego całej dyskografii, bo dla nich ważne jest, że (według nich) fajnie gra i miło im się go słucha .
#rock #metal #discopolo #muzyka
  • 132
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: i jeszcze wygląd. Pamiętam jak byłam w Bolkowie, upał 35 st., ja w krótkiej, ciemnej sukience, praktycznie bez makijażu, a mijały mnie dziesiątki osób w długich spodniach z łańcuchami, w glanach, koniecznie w koszulkach z grubej bawełny, dziewczyny w mocnym makijażu. Nic mi do tego, ale część z nich była już bardzo spocona, czerwona, zdyszana, ale twardo szli w pełnym rynsztunku. Niebieski, który wtedy śpiewał wszedł sobie na luzie w
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Jezu, ktoś kto nie był w tej subkulturze może pomyśleć, że to jakaś pasta, ale to jest sama prawda xD To był jeden z powodów mojego odbicia w inną stronę, nie chciało mi się siedzieć przy odtwarzaczu i kuć tytułów na pamięć - swojego czasu miałem nawet lekkie kompleksy przez to, że znałem każdą nutkę i każde uderzenie bębna z niektórych płyt, ale nie mam pamięci do tytułów. Oczywiście metalu
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony ja słucham wszystkich gatunków muzyki, po prostu podoba mi się dany kawałek = słucham, nawet nie znam połowy ich nazw ani autorów i np na mojej liście metalika a zaraz potem boys lub tiesto i co, mam się przejmować opiniami jakichś dzbanów a potem męczyć się z tym żeby oni poczuli się lepiej?
  • Odpowiedz
Wiecie co jest najgorszym elementem przynależności do subkultury słuchającej rocka i metalu?


Brud smród i przetłuszczony kuc ?? Xdxd
No i jeszcze bycie przekonanym o swojej wyższości błaznem pogardzanym i wyśmiewanym przez normalnych ludzi xdxdxdddd

@KozakCzerwony:
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony Dzisiejsze czasy są o tyle fajne że nie ma już radykalnych metalheadow. Sam jestem i wyznaje zasadę że nie będę się do czegoś zmuszał i tak od kilku lat, nie noszę glanow ani plecaka kostki. Czasem zdarzy się koszulka i katana z naszywkami na koncerty i tyle. Polecam
Ja często słucham jakiejś kapeli i nawet nie wiem kto w niej gra i mam wysrane xDD kto by się tym przejmował. Wkuwanie
  • Odpowiedz
@mt5114: ja mam tak samo, na I rzut oka nie poznać, że słucham głównie tego nurtu ;p teraz glany przeszły na zasłużoną emeryturę, kostkę wyciągam raz na ruski rok, koszulka z Huntera tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz