Wpis z mikrobloga

Wstaje nowy dzień i znów nic się nie zmienia w #euroweek w związku z dowodami. Nikt jeszcze nie przedstawił nic o co kilka użytkowników prosiło.

Brak konkretnych imion i nazwisk osób które się oskarża o molestowanie

Brak informacji na temat ewentualnego miejsca molestowania

Brak informacji na temat konkretnej daty kiedy doszło do molestowania

Brak informacji o wieku osób zamieszanych w pedofilie

Brak jakichkolwiek dowodów gdzie ktoś przyznał, że był molestowany albo że ktoś się przyznał że molestował

Brak świadków którzy by przyznali rację tym oskarżeniom

A zgłoszenia dokonują nie hipotetyczne ofiary tych sytuacji tylko osoby robiące sobie PR polityczny na tej sprawie bez tych wyżej wymienionych dowodów.

Jedyne co posiadają to tak:

Rozmowy z zamazanymi danymi, nie wiadomo kto ze sobą pisze i ile ma lat. Zamazaną rozmową może być rozmowa dwóch dorosłych osób nie związanych z tą sprawą. Tego nie wie nikt.

Zdjęcia z Instagrama nastolatek na których widać osoby robiące selfie.

I nagranie jakiejś dziewczyny która jest twierdzi, że jak miała 16 lat to jej ktoś wysłał film jak się masturbuje. Niesmaczny, kategorycznie nie akceptowalny czyn ale jak to była jednorazowa akcja to nie ma żadnych podstaw do tego by kogoś o coś oskarżać. Do tego nie ma tu mowy o pedofilii.

Podsumowując: materiał dowodowy zebrany przez użytkowników wykop.pl brzmi jak wygrana sprawa xD

#neuropa #bekazprawakow #polska
  • 34
@vin42

a jakie są dowody w sprawie księdza Jankowskiego obłudniku i hipokryto?


Nie wiem dlaczego w ogóle we wpisie dotyczącym czegoś innego i we wpisie w którym nic o Kościele nie pisałem pytasz o takie rzeczy.

I to jeszcze pytasz mnie gdzie nic o Jankowskim nie pisałem ale napiszę.

Lecz Ci odpowiem.

Są zeznania ofiar, nie anonimowe ale takie gdzie z imienia i nazwiska wszystko opowiadają.
@JAI2L9LAD:
A teraz postaw się w sytuacji rodzica. Czy według Ciebie dalej nie ma nic niepokojącego w sytuacji gdzie Twoja nieletnia córka ma zdjęcie na którym jest całowana w policzek przez obcego dorosłego mężczyznę? Czy w twoich czasach podstawówki Pani od matematyki całowała Cie i Twoich kolegów na wycieczce, przytulala sie i wysylala filmy jak sie masturbuje?
A swoją drogą:

Niesmaczny, kategorycznie nie akceptowalny czyn ale jak to była jednorazowa akcja