Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#euroweek #rozsadek przepraszam, że znowu ten tag i z anonimowych, ale nie chce pisać że zwykłego konta. Pisze głównie do tagu #neuropa, ale nie tylko. Czy tłumaczenia fundacji a nawet i części dzieci nie przypominają wam trochę działania kościoła?

Ja nic nie wiem, nic nie widziałem, nikt nie zgłaszał, wszystko jest dobrze

To tylko taka zabawa, oni się tak bawią, przytulają się na pożegnanie

ale rodzice o tym wiedzieli też

Jestem Ania mam X lat i zawsze brałam w tym udział od Y czasu, nigdy nic takiego się tu nie działo.

To są perfidne manipulacje. Wrogowie plotki rozsiewają.


Trochę się głupio czuje, bo ogólnie popieram w większości spraw #neuropa i liczyłem, że nie będą bagatelizować takiego zagrożenia ani ze strony księży ani ze strony jakiś fundacji. Tymczasem oni, neuropa, w wiekszosci :( zachowuje się jak Pan #korwin

hehe jak dzieci się chcą seksualizowac z dorosłymi to niech to robią, #4konserwy mają ból dupy, bo są nieruchajace polaczki

Jeżeli opiekun jest happy, wolontariusz happy, szkoła jest happy, dziecko happy. To nie ma problemu przecież.


Sam skończyłem gownokierunek psychologia i to nie jest takie proste jak się większości nam neuropkom wydaje. Dzieci są bardzo narażone i nie zdają sobie sprawy jaka krzywdę może im wyrządzić dorosły. Tym bardziej, że to wszystko jest pod opieką szkoły i daje złudne poczucie bezpieczeństwa i społecznej akceptacji. Przecież duża część dzieci molestowanych przez księży też broni ich do upadłego, razem z rodzicami.

Wiedzcie, że dla mnie, który jest po lewej stronie polityki to sprawę należy dogłębnie zbadać i zanalizować. Cicha pedofilia, child grooming, to nie są lewackie wymysły tylko troska o dzieci. Sprawa chyba jeszcze nie zaszła za daleko, chyba... Dobrze, że wyszła teraz a nie później, kiedy ktoś mógłby zostać skrzywdzony po stokroć bardziej. Co do tego, że dzieci się same "kleją" w sensie przytulają, dotykają, to jest normalne zjawisko w którym pragną one platonicznej miłości, przyjaźni, bliskości. Co mówili księża pedofile?

Ale dzieci same chciały, chciały się tulić, siadać na kolanach, kapac się z nimi. Same tego chciały.

To jest uczone, a przynajmniej powinno być, każdego pedagoga, że do takich sytuacji nie można w ogóle dopuszczać. Po pierwsze każdy jest tylko człowiekiem i taka osoba, która ma kontakt z młodymi może nawet podświadomie, ale świadomie też, zacząć inicjować podteksty seksualne. Po drugie dziecko, jeżeli jest starsze, może rozbudzić się seksualnie, zaduzyc i w swojej nieroziwnietej emocjonalności zacząć pożądać opiekuna. Do tego absolutnie nie można dopuścić z uwagi na rozbieżność relacji, pozycji, doświadczenia i brak przewidywania u tych młodszych, podwładnych, brak stałości, doświadczenia i w pełni rozwinięcia emocjonalnego. Wiecie, że już sama różnica pozycji między wolontariuszem a uczestnikiem to jest sexual abusing?? Pomijając nawet wiek uczestników i wszystko inne to jeżeli na warsztatach tego typu dochodzi to kontaktów seksualnych, erotycznych, albo nawet zblizonych, nawet nacechowanych tylko tym to jest to sexual abusing podobny jaki jest w #metoo. A tutaj oprócz różnicy pozycji, jest jeszcze drastyczna różnica rozwinięcia emocjonalnego.


Rozmawiałem na grupie ze znajomymi ze studiów o tym właśnie euroweeku i w sumie przyznaliśmy rację, że te kontakty tam BYWAJA patologiczne i niezdrowe dla dzieci. Znamion książkowej pedofilii, oprócz penisa i masturbacji przez internet nie widać, ale cicha pedofilia jak najbardziej, granicę zostały przekroczone. To, że prezes fundacji, opiekunowie, wolontariusze tego nie widzą nie zmienia faktu, że zostały one przekroczone co wydaje się potwierdzać przez wpisy dziewczyn w socialmedia.

Oczywiście dzbany skrajnie prawicowe widzą tylko inne rasy, zagrożenia i inne #!$%@?, eskaluja konflikt i manipulują, inicjatywa euroweeku jest słuszna i sądzę, że w większości przypadków wszystko jest zgodne z zasadami, ale... Tutaj pojawiło się to ALE, zdjęcia znalezione przez wykopków świadczą o tym, że w CZĘŚCI przypadków doszło do zachowań nieprawidłowych, zagrażających bezpieczeństwu podopiecznych.

Wiem, że mój anonimowy i neutralny post zostanie zalany szambem wpisów imbecyli z konserw i niestety imbecyli z neuropy, których miałem za bardziej rozgarniętych. Chciałem jednak gdzieś tam po cichu wyrazić swoją lewacka opinie.
Peace!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
  • Odpowiedz
Czy tłumaczenia fundacji a nawet i części dzieci nie przypominają wam trochę działania kościoła?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawe który pierwszy wyskoczy z wymówką, że to dziewczynki uwodziły opiekunów. Pojawili się już w tej historii ruscy agenci, ale brakuje jeszcze masonów i cyklistów.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aj troche pieprzysz
one wcale nie sa takie niewinne
tyle ze z takie dziewuszki maja niskie wymagania i prog wejscia jest zaden. zwyczajnie powinny miec kontakt z rowiesnikami a nie ze starymi dziadami ktorzy wiedza jak to wykorzystac.

im starsza baba tym wieksze zachcianki i wiekszosc 20 latkow juz to wie wiec latwiej im zbajerowac sexolatke niz rowiesniczke.

to jest sytuacja jak z tym ksiedzem co zrobil dzieciaka 13 latce
  • Odpowiedz
@skravek: a co ty myslisz ze sexolatki to nie bajeruja tych kolesi? pozwalaja im na wiecej? xD rzecz w tym ze ktos je wywozi z domu na hihi ferie gdzie maja do wyboru samych #!$%@? XD same nauczycielki to robia i nie widza w tym nic zlego xD szkola uczy #!$%@? i niczego wiecej XD
  • Odpowiedz
Rozmawiałem na grupie ze znajomymi ze studiów o tym właśnie euroweeku i w sumie przyznaliśmy rację, że te kontakty tam BYWAJA patologiczne i niezdrowe dla dzieci. Znamion książkowej pedofilii, oprócz penisa i masturbacji przez internet nie widać, ale cicha pedofilia jak najbardziej, granicę zostały przekroczone


@AnonimoweMirkoWyznania:

Dowód anegdotyczny xd
Cicha pedofilia xd

ja #!$%@? xd.
  • Odpowiedz