Wpis z mikrobloga

@Revmir masz korporacje ze wschodu, zachodu, poludnia i polnocy. Mozesz wybierac.

Swoja droga zapamietaj jedna rzecz. Za naszych czasow nie bedzie takiego ustroju jaki ty chcesz wiec twoje wypociny tutaj maja charakter rozrywkowy i tak je traktujemy:) Takze korzystaj z kapitalizmu!
  • Odpowiedz
Swoja droga zapamietaj jedna rzecz. Za naszych czasow nie bedzie takiego ustroju jaki ty chcesz wiec twoje wypociny tutaj maja charakter rozrywkowy i tak je traktujemy:) Takze korzystaj z kapitalizmu!


@Taidonk: odważne słowa jak na fundamentalistę rynkowego. A moje idee funkcjonują również dzisiaj.
  • Odpowiedz
Swoja droga zapamietaj jedna rzecz. Za naszych czasow nie bedzie takiego ustroju jaki ty chcesz wiec twoje wypociny tutaj maja charakter rozrywkowy i tak je traktujemy:) Takze korzystaj z kapitalizmu!


@Taidonk: trwanie przy kapitalizmie oznacza w dalszej perspektywie katastrofę w skali globalnej, czy to w wojnie nuklearnej czy zniszczeniu klimatu. Nie wiem co będzie w zamian, ale jestem przekonany że dni kapitalizmu są policzone.
  • Odpowiedz
@Taidonk: ogólnie ruch socjalistyczny za granicą to partie i związki liczące setki tysięcy czy nawet miliony ludzi. Libertardy mocne są natomiast tylko za monitora i nie stanowią nigdzie znaczącej siły.
  • Odpowiedz
@Revmir: Rząd natomiast wie to doskonale? Kto szybciej ustali, że mam ochotę na leżakowanego RISa, rząd czy prywatna firma? Ba, czy szybciej ustali to korpo, czy mała firma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czesiowcy: nie wiem co wie rząd, natomiast podmiot w rodzaju korporacji mający nakłady na rozwój i badania znacznie lepiej sobie z tym poradzi od jakichś gównobiznesów januszy, uspołecznienie tylko to spotęguje.
  • Odpowiedz
predzej czy pozniej jebnie meteoryt


@Taidonk: zanim to się stanie możemy żyć niewyobrażalny okres czasu, do tego przyszła technologia może pokonać takie zmartwienia. Dość infantylny to rodzaj nihilizmu (zresztą sry, ale po sposobie wypowiedzi obawiam się że nie jesteś starszy niż wczesne liceum).

trzeba zyc pelnia zycia i korzystac poki nie jebnal


@Taidonk: dobry argument na walkę z kapitalizmem.
  • Odpowiedz