Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 125
@Aokx Nie rozumiem tej grazynowej logiki, jakby interesowanie się chłopakami przez dziewczynę było czymś złym. Potem wychowują się dziewczyny co ze wszystkim w domu się muszą kryć, i nie mogą nawet z matką pogadać o jakiś problemach bo będzie za raz hurr durr za naukę się weź a nie z chłopakami gadasz itp.
@Variv no bo grazynki czy janusze uwazaja ze ich corcia jest naj we wszystkim no bo oni sie staraja i seks bedzie uprawial po18 roku zycia z chlopakiem z ktorym jest co najmniej 5 lat albo seks po slubie...

No i potem wychodzi ze jednak tak nie jest i wielka klotnia rodzinna na lata
@Terki: bo nie chca zeby powtorzyli bledy rodzicow, do tego dochodzi katolicyzm (czyli seks dopiero po slubie) i pseudopurytanskie wychowanie (mieszkanie z chlopakiem dopiero po slubie, przez co wychodzi potem ze nie potrafia sie zgrac ze soba i sie mecza w malzenstwie) i udawanie cnotliwej wiecznej dziewczynki ktora na slowo "benis" pokrywa sie rumiencem. Czyli kombo #!$%@? ew tzw polskie szkola życia
@Aokx: miałam taką śmieszkową sytuację na rodzinnym spotkaniu.
Jakaś znajoma ciotki z córką lvl ~19

'A bo moja Kasia to taka zainteresowana nałuko teraz, na technika weterynorza poszła (czy jakoś tak), tak się interesuje...'

Kasia poker face

'...teraz już wie skąd się biero małe świnki i króliczki...'

Kasia nadal poker face, ale widać, że ciężko.

'... bo nie wiedziała...'

Kasia idzie do kibla na bezdechu
( )
@Aokx: @Koszmar_zUo: @Alex_Krycek: @tomislawniepelka: @Variv:

Zdarzyło mi się rok temu w święta kwasu narobić na proszonym rodzinnym spotkaniu, na bardzo podobny temat. Pełno gości, wśród nich jedna parka. W sumie sympatyczni ludzie do momentu kiedy nie wylezie z nich takie typowe małomiasteczkowe zaprzaństwo i hipokryzja. Wiecie, jak auto to tylko Passat w dizlu, co niedzielę do kościoła, a potem rosół, schabowy, Familiada, jak głosować to tylko na