Wpis z mikrobloga

@bajeron: jeśli wyglądał jeszcze jak chad i mial dobry bajeron to imię moglo mu dodać tylko uroku ;) chociaż zastanawiam się jakie jest zdrobnienie... Achil? Achik? Lilek? :))))
  • Odpowiedz
@ola_lemon: co teraz jest dla mnie nie do pomyślenia, to on miał kiedyś bardzo długie, kręcone włosy (takie czasy XD) podobno różowe na niego leciały i miał nawet swoje własne orbitujące bety, więc obstawiam że musiał być klasowym chadem XD
  • Odpowiedz
@bajeron: wow chyba sama bym na niego poleciala ;) egzotyczny kąsek jak na tamte czasy :D w sumke niedawno w tv ciagle widzialam reklane filmu z Bradem Pitem (cos ale troja- tytulu nie pamiętam) i tam wlaśnie któryś krzyczał "Achilliiii!" mega mi się to podobalo ()
  • Odpowiedz
@ola_lemon: cóż, za młodu to on był blisko wyglądu Achillesa - dobrze zbudowany, wysoki XD cóż... po ślubie awansował z herosa do boga, ale wylosował się Dionizos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ola_lemon: moim zdaniem imiona typu Hektor czy Achilles, przy Brajankach i Xaverych brzmią o wiele ciekawiej, nie aż tak dziwacznie a i budzą miłe skojarzenia z mitologią ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli kiedykolwiek porwę się żeby stworzyć małego bajerona, to celowałbym w Hektora (tylko dlatego że Achilles już zajęte)
  • Odpowiedz
@ola_lemon: długich włosów nie mam (jak widać na zdjęciu w tle), suki mnie lubią (jak widać na zdjęciu w tle), no i nie mam żony więc let's keep it that way, to sylwetka też będzie spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz