Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sierzant_Bagieta: okazyjnie kupiony po babci vw polo, 96 rocznik, drobna rdza na karoserii, od spodu suchy, nic nie gnije. Chyba 3 rok jeżdżę i jedyne co zrobilem to wymienilem 5 bieg, bo łożyska sie posypaly. Notabene babcie dalej mam w dowodzie rejestracyjnym, bo nie przerejestrowalem. Ale nie mów kolegom :(

A i litr oleju dolalem :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sierzant_Bagieta: jestem w szoku :) serio, nie wiem czy juz ten komunistyczny beton u was ginie śmiercią naturalną, czy jakoś macie podejście by tez pomoc temu obywatelowi, ale jak w duzej mierze mialem was za glupkow od mandatów, tak no zaskakujecie pozytywnie. Jak jeszcze ten człowiek z gospodarczego/skarbowkowego(nie wiem jak to się u was nazywa) stanie na wysokości zadania, to będę slawic i chwalic naszych policjantow. Nieważne co.
@Sierzant_Bagieta: Jeśli tak dobrze pełnisz służbę jak z nami mirkujesz to dziękuję (σ ͜ʖσ) Dobre podejście i więcej takich ludzkich policmajstrów potrzeba! ()

Niby ocieplać się stara góra od iluś lat wizerunek policjanta wśród ludzi ale coś średnio to idzie. A tu proszę, indywidualna inicjatywa jak wykorzystać media społecznościowe - sporo by to zmieniło gdybyśmy mogli