Wpis z mikrobloga

@Laksa: Kraków ma #!$%@?. Nie dosć że zabudowali korytarze powietrzne, jest położony w niecce to jeszcze ma tragiczne ulice. Priorytetem włodarzy powinna być rozbudowa ulic w szerokie aleje, plus tramwaje, metro czy autobusy elektryczne. Z takimi korkami to zawsze tam będzie syf :/

Nie spodziewam sie w tym watku ale na wszelki wypadek odezwa do ekoidiotów: jak zamierzacie #!$%@?ć o siłowej przesiadce na rowery to idźcie do huty i łyknij powietrza
@Solitary_Man: @PonuryMruk: Oczywiscie ze lepiej rower ale z malym dzieckiem do lekarza jechalem. Poza tym mam cieńkie, prawie gładkie opony wiec na -7 i lód rower sie nie nadaje. Juz pomijam jakosc powietrza

@Student_AWAS: Kolega nizej wyjasnil, po 18 km spadlo do 12 l :) Nie narzekam na ekologie bo sam taki samochod wybralem. Po prostu zawsze bawi mnie takie spalanie. W spokojnej trasie i tak ponizej 5 potrafi
@Student_AWAS: Własnie o takiej jakie daje 14 l samochod :) Gdyby mial DPF to po dystansach na codzien mojej rozowej to co miesiac musialby byc czyszczony. A tak problemu nie ma xD

Pozdro