Wpis z mikrobloga

@Laksa: od nowosci mas dpf wyciety ?( ͡° ͜ʖ ͡°) jestes po prostu wiesniakiem co truje innych mam nadzeje ze takich burakow jak ty kiedys dolapja

diesel od biedronki i spowrotem ale janusz.... silnik nawet ci nigdy nie dojdze do ekolohi spalania w zime logika wiesniaka
  • Odpowiedz
@kommie: ale Ty pierdoły cisniesz. Spalanie 32l bo od 15.min toczy sie w korku a odpalony moze od 20. Przy -8 jest to mozliwe. A co do DPF to nie musialem nic wycinac bo te silnik go nie mial.

Wiesniakiem nazywaj sam siebie. Skoro nie trzymasz poziomu to.koniec rozmowy
  • Odpowiedz
@cwlmod: Jakbym mieszkał w Krakowie, kupiłbym sobie Poloneza i jeździł nim na wycieczki. A do przemieszczania się po mieście to tylko zbiorkom i ewentualnie jakiś składak, coby się do bagażnika mógł zmieścić.
  • Odpowiedz
@Pangia: Też bym kombinował, no ale #!$%@? w tym #!$%@? mieście nawet w weekendy nie da się normalnie jeździć przez zamknięcie tej ulicy w okół rynku. Pamiętam Kraków z dzieciństwa i wtedy były korki ale w weekendy był luz.
  • Odpowiedz
@cwlmod: To ja mam podobnie z Rzeszowem, z tym że ja pamiętam, że jeszcze 5 lat temu to miasto było w miarę przejezdne, a teraz to bez helikoptera nawet nie masz po co się zapuszczać do centrum.
  • Odpowiedz