Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisałem do dziewczyny, która w opisie stwierdziła, że poszukuje mężczyzny z pasją. Na jej pytanie o to czym się pasjonuję, odpowiedziałem jej co mnie interesuje, jak spędzam wolny czas ( #kolej #pociagi #pociagiboners #fotografia #podroze ) i... przestała się odzywać. Najpewniej uznała mnie za dziwaka (w realu już nieraz słyszałem od kobiet, że to dziwne zainteresowania [zwłaszcza te główne, bo to ostatnie jest raczej typowe]). Gdyby to był jednostkowy przypadek, to nie zastanawiałbym się nad tym, ale taka reakcja kobiety na wieść o moich zainteresowaniach zdarza się nie pierwszy raz. Pytanie do #rozowepaski: jakie pasje, zainteresowania są wg was akceptowalne?

#sympatia #badoo #tinder
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 99
Napisałem do dziewczyny, która w opisie stwierdziła, że poszukuje mężczyzny z pasją


@AnonimoweMirkoWyznania: Źle to traktujesz. Jak ktoś tak pisze, to ma na myśli swoje wyobrażenie mężczyzny z pasją, a nie rzeczywisty przykład mężczyzny z pasją. Więc tak jak pisali u góry, to w zależności od dziewczyny, będzie ktoś:

- kto chodzi na siłownie i lubi sport (80% przypadków)
- chodzi na koncerty
- chodzi do teatru
- ma samochód
-
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdą pasję można przedstawić mniej lub bardziej atrakcyjnie.

W przypadku pociągów - mniej atrakcyjnie to rozmowa o typach silników elektrycznych w elektrowozie xxx.

Bardziej interesująco - wspomnieć o filmie o polskich lokomotywach w iranie, opowiedzieć o np najwyższej czy tam najbardziej samotnej linii kolejowej świata. Jeśli ma być coś o tobie to że zrobiłeś fantastyczne zdjęcie parowozu na rozpadającym się moście w dolinie bobru itp itd.

Niby to samo -
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? coraz gorsze te zarzutki. „Nie potrafię powiedzieć dziewczynie że puszczam bąki” „interesuje się klejeniem modeli samochodów, czy to normalne bo mi ktoś nie odpisuje?”
Niedługo: „jak powiedzieć mamie po 18 latach życia ze jednak się nie lubi ogórkowej” ( ͡º ͜ʖ͡º)
Im bardziej popieprzone zainteresowanie tym lepiej, wystarczy nie szukać wśród tępych cip. Mam nadzieje, że pomogłam.
Zwykłe, ale męskie, więc i tak plusujesz np. piłka nożna, motoryzacja, sporty motorowe, ogólnie sport, sporty walki. Ogólnie wszystko gdzie jest rywalizacja, adrenalina, emocje i zazwyczaj pasje gdzie sam coś tworzysz i dajesz coś ludzkości. Czyli podsumowując: jak zbierasz dużą grupę innych mężczyzn, którzy są gotowi Ci kibicować, patrzyć na Ciebie, wspierać, to będziesz przyciągał różowe i to te hobby są najbardziej pociągające.


@mlodyteam: XD
PeterFile - > Zwykłe, ale męskie, więc i tak plusujesz np. piłka nożna, motoryzacja, ...