Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napisałem do dziewczyny, która w opisie stwierdziła, że poszukuje mężczyzny z pasją. Na jej pytanie o to czym się pasjonuję, odpowiedziałem jej co mnie interesuje, jak spędzam wolny czas ( #kolej #pociagi #pociagiboners #fotografia #podroze ) i... przestała się odzywać. Najpewniej uznała mnie za dziwaka (w realu już nieraz słyszałem od kobiet, że to dziwne zainteresowania [zwłaszcza te główne, bo to ostatnie jest raczej typowe]). Gdyby to był jednostkowy przypadek, to nie zastanawiałbym się nad tym, ale taka reakcja kobiety na wieść o moich zainteresowaniach zdarza się nie pierwszy raz. Pytanie do #rozowepaski: jakie pasje, zainteresowania są wg was akceptowalne?

#sympatia #badoo #tinder
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 99
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak to jakie? Siłownia (aby ciałko było), motoryzacja (fura albo motocykl), podróże (Turcja, Egipt, Grecja wszystko w AI oczywiście). Teraz poważnie co się przejmujesz tym, że ktoś nie akceptuje Twojej pasji? Skoro się tym jarasz to #!$%@? co one o tym myślą. Szukaj takiej, której nie będzie to przeszkadzać i będzie Cię wspierać. Nie myśl o tym, że ktoś pomyśli że to dziwne. Dla wielu kobiet granie w gry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Pytanie do #rozowepaski: jakie pasje, zainteresowania są wg was akceptowalne?


Szukała mężczyzny z pasją... ale pewnie z taką, która jest jej bliska ( ͡º ͜ʖ͡º)

O ile pociągi są dla mnie nudne i nie miałabym o czym rozmawiać w tym zakresie, to taka fotografia jest już ok.

Ja ostatnio stwierdziłam, że jakaś pasja jest dla mnie ok, dopóki nie jest niebezpieczna dla życia czy zdrowia.
@AnonimoweMirkoWyznania: są lepsze i gorsze pasje patrząc przez pryzmat różowych.

Zwykłe, ale męskie, więc i tak plusujesz np. piłka nożna, motoryzacja, sporty motorowe, ogólnie sport, sporty walki. Ogólnie wszystko gdzie jest rywalizacja, adrenalina, emocje i zazwyczaj pasje gdzie sam coś tworzysz i dajesz coś ludzkości. Czyli podsumowując: jak zbierasz dużą grupę innych mężczyzn, którzy są gotowi Ci kibicować, patrzyć na Ciebie, wspierać, to będziesz przyciągał różowe i to te hobby są