Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może macie jakiś pomysł. Od dłuższego czasu żona nie wyraża chęci na #seks i jakiekolwiek inne formy zbliżenia. Mówi, że się zablokowała, płacze z tego powodu, ale sama twierdzi, że tego nie rozumie, nie wie co się stało, ale czuje też że tego nie potrzebuje. Trwa to już dość długi czas, próbowałem rozmawiać, ale jest trudno, gdy ona twierdzi, że nie wie o co chodzi, kocha mnie, ale jest zablokowana, czuje niepokój i nie potrafi się nawet zmusić. Macie jakieś doświadczenia? Czym to może być spowodowane, jak to można rozwiązać? Już po prostu podle się z tym czuję
Terapia, czy wizyta u seksuologa odpada póki co.
#zwiazki #seks #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 74
Terapia, czy wizyta u seksuologa odpada póki co.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem chory, mam dreszcze, 39 stopni gorączki i obolałe gardło - co zrobić. Wizyta u lekarza czy w aptece odpada póki co.

Tak to mniej więcej brzmi. Jezeli Twoja żona nie sprzedaje Ci kitu (bolec na boku i płacz że nie jest w stanie na segzy) to oznacza to jakies problemy albo psychologiczne - gdzie potrzebny hjest seksuolog, albo terapeuta, albo problemy
@AnonimoweMirkoWyznania: coś jest poważnego na rzeczy, a Twoja żona nie potrafi tego nazwać i o tym porozmawiać.
Widzę trzy opcje: pierwsza - seksuolog, druga - drążenie tematu i nie odpuszczanie, dużo rozmowy, trzecia - działanie; zrób klimat, podejdź do niej delikatnie, ale konkretnie i ze zrozumieniem, zrób tyle na ile ona będzie się czuła komfortowo; i tak codziennie, aż granica będzie się naturalnie przesuwała. A najlepiej to wszystkie trzy opcje naraz.