Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może macie jakiś pomysł. Od dłuższego czasu żona nie wyraża chęci na #seks i jakiekolwiek inne formy zbliżenia. Mówi, że się zablokowała, płacze z tego powodu, ale sama twierdzi, że tego nie rozumie, nie wie co się stało, ale czuje też że tego nie potrzebuje. Trwa to już dość długi czas, próbowałem rozmawiać, ale jest trudno, gdy ona twierdzi, że nie wie o co chodzi, kocha mnie, ale jest zablokowana, czuje niepokój i nie potrafi się nawet zmusić. Macie jakieś doświadczenia? Czym to może być spowodowane, jak to można rozwiązać? Już po prostu podle się z tym czuję
Terapia, czy wizyta u seksuologa odpada póki co.
#zwiazki #seks #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 74
  • Odpowiedz
Nie kocha, bo co? Bo nie ma seksu? Bardzo wnikliwie przemyślałeś/łaś sprawę.


@asasell: Jak seks jest, a potem znika i jest tłumaczenie przez kręcenie (zamiast jasno choćby obstawiać zdrowie) to po prostu oznacza bolca na boku albo kompletny zanik jakiejkolwiek pasji/uczuć. Oczywiście to może też być zdrowie, jasne, ale widziałem, przeżyłem, to daje tutaj swój strzał.

@Thexil: Tak. Zanim kobieta się przyzna przed sobą i partnerem, że już nie czuje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najprościej:

- bliskość (przytulenie) i seksualność (chcica) to naturalne potrzeby człowieka.
- albo a) nie potrzebuje tego wcale (czyli stan chorobowy, bo to nienormalne) albo b) nie chce tego od ciebie czyli cię nie kocha
- jeżeli a to musi iść do specjalisty. Jeżeli b to się żegnacie albo wrzucacie na luz, zyjecie jak współlokatorzy i może uczucie wróci jak zaczniecie żyć swoim życiem z osobna a nie razem (raczej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bohlen: moja lekarka stwierdziła, że powodów może być dużo. Co ciekawe nie zleciła mi tomografii, chociaż hiperprolaktynemia często wynika z guza przysadki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak na razie przez półtorej roku z przerwami biorę leki zbijające prolaktynę (Dostinex). Najgorsze jest to, że przez takie wysokie stany pojawiają się u mnie też torbiele na jajnikach, w lipcu miałam pierwszą operację. No ale jak biorę leki jest o
  • Odpowiedz
@Jackal99: nie to miałam na myśli. Znam bardzo dużo osób ze względu na profil działania (jestem streetworkerem, a także pomagam z Salezjanami) z różnych warstw społecznych i znam bardzo wiele historii, gdzie pijany mąż nie mógł utrzymać węża w spodniach, więc gwałcił żonę. Zdrada na pewno nie jest dobrym wyjściem, ale na pewno łatwiej się po niej pozbierać niż po seksie z przymusu. Jeśli autor się nad tym zastanawiać to tak
  • Odpowiedz
@Ohjeny: no ale dajesz tutaj skrajny przykład. Wątpie, zeby po sposobie pisania autor byl gwałcicielem i zrobil cos takiego swojej kobiecie. I to i to jedt złe, bez sensu tu wybierać mniejsze zło. Jak dla mnie albo rozmowa do skutku o co chodzi, ale i tak najlepiej isc do seksuologa a nie gdybać i niszczyc zwiazek coraz bardziej.
  • Odpowiedz
@Ld93: to jest najgorszy typ kobiety, wiem bo z takim samym byłem. Chce żeby wszystko było idealnie jak z obrazka, wiec nie przyzna ze kogoś poznała albo chce coś zmienić czy w ogóle nie przyzna ze coś jest nie tak - i zamiast tego będzie wymyślać sto jeden farmazonów żebyś Ty w końcu ja zostawił i żeby było ze to ona jest pokrzywdzona i chciała jak najlepiej. Zerwać z taka to
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Jakbyś był przy tym, dokładnie tak było. Ale w sumie sam sobie byłem winny, jak zacząłem z nią chodzić to też była jeszcze z innym typem, można było przewidzieć, że ze mną po czasie będzie tak samo
  • Odpowiedz
Zainstaluj jej keyloggera, dowiesz sie czy z kimś pisuje na boku. Metody moze gimbusowe, ale bedziesz mial czarno na bialym, a nie "nie ma seksu, bo nie".
  • Odpowiedz