Wpis z mikrobloga

@anemiczna_: jak byłem mały to miałem xbox classic i tam była taka gierka ze spartanem chyba i napierdzielało się rzymian po ryjach czy coś i utknąłem na jednym etapie na pare miesięcy no ni chuchu nie wiedziałem jak go przejść, a gierka była po angielsku co dla 6 letniego mnie było za dużo, aż pewnego razu mi się przyśniło jak zrobić tę misje i takie właśnie było rozwiązanie jakie mi się
  • Odpowiedz
@anemiczna_: Postawiłem kiedyś takiego klocka w kiblu, że pędząca prosto na niego woda rozstępowała się przed nim jak Morze Czerwone przed Mojżeszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@anemiczna_: oj wiele rzeczy :D z najświeższych to to, że jakieś dziwne, świecące obiekty widziałem z kumplami na niebie (jaśniejsze niż gwiazdy). Ze starszych to to, jakich ludzi spotkałem w życiu na swojej drodze
  • Odpowiedz
@anemiczna_:
Mialam wypadek na wiosne, bylam w szpitalu i nie chcialam matki martwic bo miala duzo na glowie, nastepnego dnia dzwoni mama cala rozplakana i pyta co mi sie stalo i czemu nic nie mowie bo ja babka w nocy nawiedzila i nie spi od 3 xD

Ja w zeszlym roku dwa razy mialam sen z moim bylym chlopakiem, nigdy lub bardzo rzadko cos mi sie sni, a te dwa sny
  • Odpowiedz
@anemiczna_ jak myłam kiedyś naczynia to czajnik obok sam się włączył. Co ciekawe, nie byłam jakoś bardzo tym przestraszona. Miałam sen proroczy, a raczej maleńki urywek - siostra wkładajaca do szafki herbatę Ahmed. Dokładnie tę samą scenę identycznie widziałam niedługo po przebudzeniu
  • Odpowiedz