Wpis z mikrobloga

Wszedłem na główna youtube i nie mogę uwierzyć ile jest idiotycznego contentu dla 13-16 latków.
A wszystko jest skutkiem tego, że każdy wybiera najgłupsza, najłatwiejsza rozrywkę. Już zagranie w pożądaną grę z fabuła przyniosłoby więcej korzyści dla człowieka, ale to trzeba mieć w miarę komputer i kasę na grę, tak samo serial jakiś na netflixie to lepszy content niż to gowno serwowane na yt, ale na za to tez trzeba zapłacić i w ten sposób trafiają na cos takiego i wbijają wyświetlenia tym zjebom. #oswiadczenie #przemyslenia
P.....i - Wszedłem na główna youtube i nie mogę uwierzyć ile jest idiotycznego conten...

źródło: comment_tFARHnFbQfEOwZQ4A865008VSry7smz0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: czyli jak zwykle „kurła kiedys to było”, za Twoich czasów youtube raczkowało, teraz to ogromny biznes i wielkie pieniądze. Taki kontent jest na czasie ponieważ to młodzież ma czas siedzieć przed komputerem i to ogladac, za to prawie nie oglądają TV jak na przykład ja za czasów młodości. A co do „gwiazd” to idą po prostu za pieniądzem i za tym co się klika i zarabiają duże pieniądze
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: rozkład inteligencji społeczeństwa jest taki jak był zawsze. kiedyś większość ludzi spotykała się na plotki, potem słuchała disco polo, a teraz ogląda pato streamy i tego typu dziadostwo.

inteligentni, których mniej coś sobie znajdą. kiedyś książkę, potem discovery science, a teraz i na Youtubie sporo ciekawe.

ale nie mierz wszystkich jedną miarą
  • Odpowiedz
jakbyś zobaczył pieniądze które się przez to przewijają to byś sam zaczał robić to gówno :D


@JK91: Widzisz, tym się różnimy. Ty sprzedasz dupe za kasę. Ja tego nie zrobię. I tak, wiem ile kasy patologia robi na YT. Ale nie uważam za rozsądne i niesamowite sprzedawanie swojej dupy nawet za taką kasę... Tym się różnimy.
  • Odpowiedz