Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś może iPhone XR i może się podzielić opinią jak ma się sprawa z baterią w zimne dni? Mój 6s po dłuższym spacerze w mrozie umiera w kilka sekund od wyciągnięcia z kieszeni, kojarzę coś, że X też miał z tym problemy. Rozważam zakup XR, ale jak ma mi padać tak samo szybko to szkoda wydawać $$$.

PS. ktoś kojarzy jakieś sensowne ubezpieczenia przeciw zniszczeniom elektroniki? W media markt za pełną ochronę z naprawą lub wymianą przez 2 lata krzyczą 700pln.
#apple #iphone #iphonexr #iphonex
  • 11
@FalconOKO: Kojarzę też ten temat, u mnie w ustawieniach pokazuje 80% sprawności, ale miałem dokładnie ten sam problem dwa lata temu, zakładam, że bateria nie była jeszcze wtedy tak "zużyta".
@FalconOKO: z tej dwójki - masz na myśli X vs XR? X kosztuje 1k więcej (no ale paczę na MM bo tam można dobrać ubezpieczenie od razu), jak by wydawanie tyle hajsu na tele wydawało mi się bardziej rozsądne to kupił bym już XS bo biję się z myślami od premiery :-P
@4--4: ja miałem w 6 plus 86% i telefon na mrozie nawet w kieszeni potrafil sie wylaczyc przy mocnym wietrze. Wymieniłem baterię w serwisie tydzień temu i teraz jest git. Więc nie wydaje mi się, żebyś odczuwał tego typu rzeczy w nowym fabrycznie telefonie.
@palobo:
1. Patrzę na tele w Media Markt bo mają opcję ubezpieczenia
2. Potrzebuję pełną fakturę Vat
3. Celowałem raczej w >64Gb a X chyba była 64 i 256

https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-apple-iphone-xr-128gb-czarny-mry92pm-a?querystring=iphone%20xr
https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/smartfon-apple-iphone-x-256gb-srebrny-mqag2pm-a?querystring=iphone%20x

@Muhacz5000: w sumie mógłbym reanimować moją 6s, ale wymiana baterii i jeszcze pękniętej szybki to już coraz więcej zabawy i $$$ a telefon i tak już dość wiekowy.
@4--4: do konca roku 129 wymiana baterii, potem 369. Tylko nie wiem czy wymienią baterię jeśli ekran jest pęknięty, ja swoj wymienilem na uzywany oryginal po taniosci. W przyszlym roku pewnie przy sprzedazy pierwsze pytanie to bedzie czy bateria wymieniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)