Wpis z mikrobloga

Taka akcja dziś, chodze sobie po sklepie lidl i wchodzę sobie w te waskie alejki pooglądać sprzęt, gdy juz obszedlem wszystkie zamierzam wyjsc z ostatniej i nagle widze młoda 25+ typiare ktora skręca w moim kierunku z wozkiem z dzieckiem gdy ja sobie idę i mysle sobie co sie #!$%@? tym wozkiem a ona nagle po krótkiej chwili pod nosem : "#!$%@?" jakby to była moja wina a ja musze bokiem przejść i ja ominąć a ta sie #!$%@? #!$%@? widzi ze wychodzę i jest wąsko to ona juz sie tym wozkiem #!$%@? i przeklina pod nosem. Chciałem jej powiedzieć co sie #!$%@? jak widzi ze tu ludzie sa i malo miejsca ale sie wstrzymalem bo śmieszne byla ta jej glupota jednak po chwili pomyślałem ze mogłem jej zwrócić uwagę i ja pojechać normalnie zeby sobie nie wyobrażała za wiele, skąd takie debilki sie biorą
#madki #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #lidl #pryncypalkigwalcamaledzieci
  • 13
@ortsuL albo po prostu jesteś za głupi zeby zrozumieć, liczy się sens, widzisz to wyglada na to ze wystarczy glupote napisac lepiej by ludzie zaciekawiło bialorycerzyku ()
@Mariusz656: wszyscy faceci są dla niej śmieciami, takie ma przyzwyczajenia i cokolwiek zrobisz nie związanego z umilaniem jej życia to jesteś dla niej wrogiem.. następnym razem nie krępuj się tylko powiedz coś, a nie żalisz się tutaj, teraz to już za późno
@PeterFile dokładnie masz racje, doszlo do mnie dopiero po 5 minutach bo wczesniej mnie to bawilo ale jednak jak nikt nie przerwie tego w postaci zwrócenia uwagi to będą sobie na wiecej pozwalać, następnym razem będę normalny