Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LM317K: kremy nawilżające nie mogą działać, bo taka skóra i o tej porze roku nie potrzebuje nawilżenia kremem, tylko natluszczenia. idz do apteki po emolient (chyba, ze chcesz sie bawic w robienie swoich :D), a zwykla wazelina/parafina tez pomoga.
sprzataj w rekawiczkach, tylko trik jest taki, ze pod gumowe czy jakie tam masz, trzeba wlazyc bawelniane. inaczej bedzie tez wlasnie gorzej.
polecam tez spac w rekawiczkach. na wilgotna skore nalozyc krem,
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: nie masz pojecia, o czym mowisz :D akurat w przypadku AZS, bo na to to wyglada, cena kosmetyku/leku nie przeklada sie w zaden sposob na efekty. a kremy wcale nie sa odpowiednie do pielegnacji skory ze zmianami, to moze byc dodatek do profilaktyki w najlepszym razie
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: natłuszczanie i mediderm (mam tu na myśli mediderm krem, nie wiem, co tam innego mają) super, tez uzywam, ale to nie natluszcza (wystarczająco). daje bardzo lekką okluzję. ale to na wilgotną skórę + emolient albo maść (nawet linomag), pod rękawiczki na noc i będzie lepiej
  • Odpowiedz
@LM317K: Uwaga podaję 100% rozwiązanie problemu. Kup w aptece glicerynę i smaruj nią ręce przed spaniem. Tydzień i masz jak dupa niemowlaka! Żadne kremy i inne gówna. Pracuję cały rok na zewnątrz i sprawdziłem wszystkie możliwe sposoby
  • Odpowiedz
@LM317K: nawet nie wiesz ile osób ma coś podobnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) mi pomogła zmiana mydła/szamponu na dove jakiś tam, i używam natłuszczającej emulsji do ciała z ziaja i od paru lat mi ręce już nie pękają ( ͡º ͜ʖ͡º) a i uważaj bo zostawienie mokrych rąk nie do końca wytartych też sprawia że są bardziej suche o dziwo
  • Odpowiedz