Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LM317K: kremy nawilżające to dupa pawiana, używaj mocno natłuszczających. Najlepsza neutrogena, ale jak nie chcesz przepłacać to jest taki czerwony "SOS" w lidlu za grosze (chyba poniżej 5zł) i też jest świetny.

No i poza tym jak inni piszą - kuźwa rękawiczki do sprzątania to mus. Środki powierzchniowo czynne w chemii do czyszczenia wysuszają Ci ręce ekspresem.
  • Odpowiedz
@LM317K: bo na.mrozach nie masz nawilżać, tylko natłuszczać. Kremy nawilżające mają dużo wody w sobie i przy kontakcie z zimnem i suchym powietrzem od kaloryferów + częstym myciem taki krem niszczy jeszcze bardziej rece
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LM317K:
Ja używam kremu glicerynowego z wyciągiem aloesu, działa super. Pamiętaj też o nawodnieniu organizmu, to też ważna sprawa.
  • Odpowiedz
@Foxterrier: nie używaj na taką przypadłość kremów z mocznikiem bo efekt będzie przeciwny tj. Gdy będziesz smarował to spoko ale jak np. pójdziesz nanmaisto bez kremu umyjesz parę razy ręce i będzie suche zimne powietrze to tak Ci skóra popęka że będzie się miesiąc goiło.

Ja polecam kremy dla kobiet w ciąży przeciw rozstępom. To są zwykle kremy mocno natłuszczające z bardzo dobrych składnikow z naciskiem na poprawę elastyczności skory -
  • Odpowiedz
@LM317K: nie smaruj kremami sztucznymi typu nivea, bo jedyne co zrobią w tym przypadku to dodadzą ogromne pieczenie. Mam ten sam problem, tylko u mnie powoduje go mróz i brak rękawiczek. Najlepsze zdecydowanie na to jest masło shea, ja mam kupione na internecie, ale @Foxterrier wyżej pisała, że jest w hebe za 13zł ;)
  • Odpowiedz
@PiotrekSul taki efekt dają właściwie wszystkie kremy do rąk, ja nie doświadczyłam jeszcze czegoś takiego o czym piszesz, za to widzę dobre efekty po stosowaniu na noc tak jak napisałam .. w pracy bardzo często myje ręce i używam dezynfekcji, doraźnie w ciągu dnia każdy krem do rąk jest dobry, ale trzeba smarować po każdym myciu, co nie jest chyba możliwe. A przed wyjściem na mróz samo Shea albo jakikolwiek emolient i
  • Odpowiedz