Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LM317K: @tukanprise: @R2D2_z_Sosnowca: Poza kremami polecam gumowe/lateksowe rękawiczki, a najlepiej te jednorazowe pakowane po 100, dobrze przylegają. W tych wielorazowych często zbiera się woda. Wiem bo sam swego czasu sporo sprzątałem. Niby banalna rada ale może ktoś z was o tym nie wiedział. Można dzięki temu uniknąć częstszego mycia rąk (a ubrudzone rękawiczki też można umyć w razie czego).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LM317K: używam kremu ze zdjęcia, pomaga, a mam AZS więc łatwo nie jest. Kupuję w aptece, koszt około 10 zł za 100 g. Jak mam zaognienia jak na twoim zdjęciu to używam maści z witaminą A, dostępna w każdej aptece a koszt poniżej 5 zł za tubkę.
Dobry efekt daję też nałożenie kremu przed snem i założenie bawełnianych rękawiczek kosmetycznych, do kupienia np. w rossmannie, tylko nie wiem czy z rozmiarem
@R2D2_z_Sosnowca: miałem ten sam problem, ale od pół roku biorę vitapil i mi zregenerował skórę. Tylko niektórym po tych tabletkach boli brzuch bobsa duże więc niech je je w trakcie jedzenia. I ważne żeby brać regularnie. Poza tym doraźnie pomagal mi krem uriage
@LM317K: U mnie robote robi zwykły garnier do rąk. Tylko trzeba często smarować. No i przy takich zniszczonych rękach, to normalne, że po posmarowaniu będzie piekło. No i zmywaj w rękawiczkach obowiązkowo. To strasznie niszczy dłonie. Jak ci się pocą to myj w zimnej wodzie.