Wpis z mikrobloga

Mirki! Pijcie ze mną kompot (ʘʘ). Udało mi się zmienić pracę na taką, która wreszcie pozwoli mi się rozwinąć i do tego prawie w wyuczonym zawodzie. Teraz zmieni się wszystko ( chyba ) na lepsze. Przeskakuje z przedstawiciela handlowego ( zarobki to oddzielny temat ale głównie przez nie chciałem zmienić prace ) na projektanta automatyki ( jeszcze nie wiem ile brutto na rozmowie powiedziałem, że minimum 2,5k netto XD ale umowa o prace i stałe wynagrodzenie jest lepsza niż to co było ). A fartło się bo po rozmowie o prace umówiłem się żeby zadzwonić i spytać się o wynik rekrutacji. Powiedziano mi, że za 3 dni dostanę telefon. W głowie ułożyłem plan taki: gdy nie oddzwonią to Trza będzie schować dumę i szukać miejsca w Mcdoland ( nie uważam, że to praca jakaś zła. Tylko, że ja nie nadaje się do prady w gastronomii XD ). Oczywiście nikt nie dzwonił xD więc poleciałem do sanepidu żeby wyrobić książeczkę. Jak już udało mi się urobić babeczkę, że wyniki muszę mieć jak najszybciej i zdołałem pobrać próbki ( strasznie dziwne to było XD ) to dostałem telefon, że zostałem projektantem automatyki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lvl22 Here

#pracbaza #chwalesie #mcdonalds #projektowanie
  • 14
@apaczacz: to zależy. Ja miałem tak, że zależne to było od ilości klientów zdobytych i była też narzucona pewna stawka ( nie pamiętam dokładnie ) i było to mnożone przez %, jeśli to był twój pierwszy miesiąc kiedy miałeś klientów to za każdego klienta dostawałeś około 500zł ( to już po pomnożeniu przez provent, on akurat był = 100% stawki, z każdym następnym miesiącem spadało to o połowe ), jeśli wyrobiłeś
@Adm_Nelson_: 2,5k netto( ͡° ͜ʖ ͡°), tyle to ja dostaje na stażu i zero odpowiedzialności. Przez takich ludzi jak ty Polska jest 10000 lat za europą, bo ludzie godzą się na głodowe pensje!!!