Wpis z mikrobloga

@Martuchna69 no to nieźle #!$%@? akcja.

-dawaj zrobię zdjęcie, złap mnie za biustonosz, ciekawe jak wykopki ocenią
-ooo zajebisty pomysł

Nie no nie ogarniam.
Poza tym na oko daję Ci jakieś 27 lat a w komentarzach zawsze się strasznie podniecasz (i Ci skacze libido-cytat) pochlebnymi komentarzami.
Tylko musisz dobrze wiedzieć o tym, że średnia wieku tutaj to 13-16 lat.
Chodzi mi o to, że nie rozumiem po co to robisz.
  • Odpowiedz
@jaco666b bo jesteś jednym z wielu którzy łykają wszystko co tu dodaje. Skąd wgl masz pewność że jestem kobietą i ze mam dziecko? Nie znamy się i nigdy nie poznamy a jeśli bierzesz na serio caly wykoppel że śmiesznymi obrazkami to pozdro. Mimo wszystko życzę Ci miłego dnia i na przyszłość nie bądź taki łatwowierny kolego :*
  • Odpowiedz
@Martuchna69 oj Martuchna chyba próbujesz oszukać samą siebie...
Ty to nie Ty....

Po co wstawiasz moje zdjęcie jak byłam w ciąży?
Jestem z ojcem mojego dziecka (czyli bylas w ciazy)

I tu się pomylilas, przykladow jest wiele.
Obserwowałem, napisałem co myślę o Twoich dzialaniach.

A btw mój komentarz jest chyba nieco inny od reszty, widzisz różnicę? Nie ma słowa o trapie, transie, gringolu i innych #!$%@?.

Życzę Ci naprawdę WESOŁYCH świąt (tak,
  • Odpowiedz
@Dolanthesniffer:

Mnie natomiast bawi, że sama mając dziecko oczekuje że facet będzie bezdzietny xD A potem jeszcze pyta czy facetom obce dzieci przeszkadzają, jakby sama nie wiedziała że jej przeszkadza


Mało tego: odszukałem ten wątek na kafeterii i dalej jest jeszcze lepiej:

Zdaje sobie sprawę, że jest to hipokryzja, skoro sama dziecko mam, a u partnera nie dopuszczam mysli aby miał, aczkolwiek, nie chcę więcej dzieci, nie wyobrazam sobie nowego dziecka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cagedindreams: mój ojciec tak ma! Ma dwóch synów i córkę. Ona została na chacie a my w większych miastach. Więc jak przyjeżdżamy to bardzo się cieszy. Taka mini święta. Ojj wt ft ojciec docenia swoje dzieci.
  • Odpowiedz