Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, zamkną mnie za nawoływanie do nienawiści, za komentarze z tego wpisu:

https://www.wykop.pl/link/3714371/sasiedzki-stalking-na-podkarpaciu-boje-sie-o-swoje-dzieci-wideo/

Więc inni komentujący niech też się boją, będziemy mieli wesoło w sztumie, chyba rodzina się uaktywniła znowu. Policja zaprosiła mnie na zeznania, na komendę w tej sprawie.

#stalking #prawo #hejt

  • 26
@Mateo094: najwyraźniej, policjant miał ip komputera firmowego i zadzwonił do pracy, nie miał imienia nazwiska tylko ip i login z wypoku. Dłuższą chwilę zajęło mi skojarzenie o co kaman a jak zaskoczyłem to od razu się przyznałem, że ja to ja i umówiłem się grzecznie na jutro. W sumie jak czytam komentarze to jestem zdziwiony, że takie coś można traktować w ogóle jako mowę nienawiści ale OK. Niedługo chyba nie będzie
@elemenTH: sporo moich komentarzy moderacja usunela z tego co widzę pod tym znaleziskiem. Więc juz nie pamiętam co pisałem. Swoją drogą już w kwietniu 2017 r. na wszystkich donosili a zaraz mamy 2019 r. Ładne zasypali prokurature donosami skoro teraz dostaje takie wezwanie. Aż bylem mocno zaskoczony.
@jabadabadupka: niestety to prawda 3 dni temu pisalem taki post i mial ponad 100 plusów, ale moderacja skasowala luj wie za co. Ale
@jabadabadupka: przestań, najpierw się spiąłem ale nie ma o co, nawet nie obraziłem nikogo a patologia to z definicji nieprzestrzeganie ogólnie przyjętych norm więc co ja tu złego napisałem? Jak będę się musiał przed sądem z tego tłumaczyć to serio przestanę wierzyć w system prawny w PL.

@Mateo094: Zapisałem sobie stronę z teraz i wydrukowałem dla policjamstra jutro mu zaniosę, faktycznie sporo komentarzy skasowanych.
@elemenTH: A może ktoś z bojówek #pis miałby dostęp, by zainteresować tym kogoś z Ministerstwa Sprawiedliwości...

Kurcze ile to się ciągnie. Nie przejmuj się Mireczku zeznania, to nie zasądzona kara. Weź ze sobą tylko materiał z TVN utrwalony na CD bądź choćby w telefonie go miej przygotowanego i powiedz zgodnie z prawdą, że wypowiadałeś się w czyjejś obronie.
@jabadabadupka

policja zamiast się zająć rodzina która utrudnia innym życie, zajmuje się wszystkimi innymi dookoła.


Choć uważam, że co poniektórzy się zagalopowali w komentarzach to ręce mi opadają gdy widzę jaka policja jest skuteczna i chętna do sięgania danych operatorów w takich drobnostkach.

Kilka lat temu rodzice mieli sytuację, gdzie jak się później okazało można było bez problemu złapać przestępców na gorącym uczynku.
Wystarczyło tylko zidentyfikować mieszkanie z którego dzwoniono, numer stacjonarny.
@elemenTH hehe, dobre, jeśli ściganiem tego zajmuje się polska policja to nic dziwnego, że brakuje im 6 tys. funkcjonariuszy ))¯_(ツ)_/¯
@elemenTH: Daje mi to do myślenia, bo kilka dni temu odwiedził mnie bagietmajster, ale nie mnie szukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zdziwię się jeśli chodzi o to, przecież to będzie beka tysiąclecia xDDDDDDDD
Tym bardziej, że mój komentarz to cytat opisu dodanego przez autora xD
Ten wpis powinien być w gorących.
@elemenTH: a dzisiaj i mnie wezwali :D chyba ogólnie chcą ścigać wszystkich, którzy się jakkolwiek nieprzychylnie wypowiadali na ich temat w tym znalezisku (ʘʘ)