Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do kierowcow #taxi i ewentualnie kierowcow #uber ktore pewnie nie jeden mlody czlowiek chce wam zadac. Sluchajcie, czy generalnie filmy erotyczne z cyklu #faketaxi maja cos wspolnego z rzeczywistoscia ? Nawet jesli nie #seks na tylniej kanapie wiadomo ale moze ogolnie czasem was chociaz jakis #rozowypasek zaprosi do siebie do domu "na ciepla herbate" ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesli by tak bylo to w sumie ta #praca nie bylaby
w sumie zla (ʘʘ)

#pytanie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do kierowcow #taxi i ewentu...

źródło: comment_xZenofv3vna2s3pimQ3IlhDELrNBe27E.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary mówię ci byłem przegrywem dopóki mój stary nie poradził mi zrobienia kursu taksówkarza. Faketaxi się dzieje w prawdziwym życiu, myślisz że oni wymyślają te scenariusze? Średnio 3 razy na tydzień jakiś różowy jak ma płacić to "hehehe nie mam pieniędzy ale jestem pewna że się jakoś dogadamy" z takim flirciarskim śmieszkiem. Albo jak się pytają czy mam terminal na płatność kartą (specjalnie nie noszę) to "Szkoda, bo wie pan
  • Odpowiedz
Ogólnie Uber/Taxi >>> Tinder. Będąc 5/10 na luzie idzie coś wyrwać a będąc 7/10+ faketaxi przestaje się robić nierealne. Chyba największy plus tej roboty który trzyma ludzi mimo średniej kasy. "Skarbie nie biorę obrączki do pracy bo gałka/kierownica się niszczy" xD No niszczy się gała, gdyby była obrączka to by nie jednej gały nie było xD
  • Odpowiedz
PonadgabarytowyWybranek: zdarza się, najczęściej w wakacje kiedy to dwie laski wracają z imprezy, jedna bawiła się z jakimś fajnym gościem - ale obie wróciły same. a ta co się nudziła, poszukuje wrażeń bo nie chciała wyrwać kogoś na jedną noc na oczach tej drugiej bo się szanuje przecież xD
"uber" here. 8.5/10 +180 cm wzrostu którego i tak nie widać + fajne auto jak na polske b XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaAzjatka: @ruok: Nie denerwuj sie. Watpie czy ten @9452130: mowi prawde. Znam kilku taksowkarzy i zaden nigdy nie mowil o tym ze poznal w pracy jakas kobiete. Ci moi koledzy sa samotni od lat.

@AnonimoweMirkoWyznania: Te wszystkie historie to wymysly raczej. Jedynie co to moze maja znizki u tych prostytutek, ktore znaja z widzenia, o tym slyszalem i to moze jest prawda. Jakas diva np. za darmowy kurs
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka kamerka nagrywa obraz przed autem ale dźwięk w środku. No i nikt nie tyka #!$%@? tylko najwyżej lekko wcięte albo trzeźwe.

@AnonimoweMirkoWyznania taksówkarze mogli nie poznać. Mówię o uber / taxify. Tu jeżdżą dużo młodosi ludzie niż na taxi. Chłopaki co założyli kogut narzekają właśnie że nie jeżdżą już z młodymi ludźmi w naszym wieku tylko raczej już takimi 35+. No i też ważne że jak ktoś jest upośledzony w relacjach
  • Odpowiedz
AnalogowyBarman: @9452130: podobno wlasnie te mlode sa najmniej mile. Od razu jak wsiadaja to wchodza w smartfona i nie mozna z nimi pogadac. Watpie wiec, ze to co piszesz jest prawda.
No i druga znana kwestia jest taka ze powszechnie wiadomo iz facet ponizej 8/10 nie ma szans byc podrywany przez kobiete, tym bardziej taksowkarz ktory kojarzy sie raczej z bieda, wiec swoich brakow w wygladzie nie nadrabia statusem majatkowym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dobra dopiero zauważyłem że napisałem taxi na samym początku. Miało być uber / taxify. Nikt nie lubi cierpów a ludzie mają ich za biednych bo sami tworzą taki stereotyp żeby im się w zawód nie pchać a prawda jest taka że tak źle nie mają :) No i jak mówiłem jak ktoś jest typowym przegrywem to nic mu nie pomoże. Sam przez wagę jestem max 4/10 ale zawsze zadbany, auto czyste
  • Odpowiedz
CzarnyPan: @9452130: Bajki i tyle. Gdyby bylo tak jak mowisz to czesto by o tym taksowkarze opowiadali. A zazwyczaj zaden nigdy o tym nie wspomina. Jesli jyz to w druga strone ze kobiety sa rozszczenuiwe i niezbyt mile.

Jestes bardzo przystojny jak model to moze i tak. Ale warto abys o tym wspomnial.

Wolam jeszcze taksowkarzy ktorzy sie tu nie wypowiedzieli: @TypowyPolskiFaszysta: @Krowa_i_kurczak: @fireman2: @Whiteman991:
@
  • Odpowiedz