Wpis z mikrobloga

Dawno nie wrzucałem nic związanego z budową mojej gitary, ale końcoworoczno-świąteczne zamieszanie robi niestety swoje, więc na obis budowy będziecie musieli jeszcze chwilkę zaczekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na pocieszenie mam dla Was próbkę nagrania pokazującą jak moja wisienka zachowuje się w mixie. Do odsłuchu zapraszam pod link: https://bit.ly/2EDGsNL

Jeszcze ciekawostka: gitara sprzedała się za około 800zł zarabiając na siebie zawrotne 50 zł :)

#gitaraelektryczna #gitara #diy #hobby #budujemygitare #muzyka #homerecording #tworczoscwlasna
Deems - Dawno nie wrzucałem nic związanego z budową mojej gitary, ale końcoworoczno-ś...

źródło: comment_G43ILhgJO26iFemlhyjRiYsW7BjZ6HJx.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzabek: ale mi wielki custom xDDD jestem w szoku że ktoś był tak głupi że kupił ten szrot za 800zl gdzie wymaga on tylko złożenia,nie no polakierowanej jeszcze xddddd za 800 można mieć zajebista używkę


@Deems przecież za 800zl spokojnie kupisz schectera albo jakiegoś ibka który bije na głowę taką skręcanke


Może chciał się pobawić i złożyć
  • Odpowiedz
Może chciał się pobawić i złożyć


@Dieqx: dokładnie tak ;) nie chcę zarabiać na tych gitarach, jeśli doprowadzę do tego że sprzedaż każdej kolejnej będzie fundować tylko budowę następnej to będę bardzo zadowolony. Jeśli to się nie uda, to chyba zacznę moje gitary wrzucać za złotówkę i oddawać zyski na cele charytatywne ; )
  • Odpowiedz
@Deems: sory, ale kolejny raz nie kumam skąd podejrzenie że ta gitara dobrze gra jak na swoją cenę. Przypuszczam ze jest dokładnie odwrotnie, ale musiałbym pomacać żeby sprawdzić
  • Odpowiedz
@etron: nie wiem czemu do ludzi za żadne skarby nie chce dotrzeć że ta gitara jest dokładnie taka jak się obawiają, ale po wyjęciu z pudełka, a cały projekt polega na tym, żeby ją z takiego stanu doprowadzić do stanu grywalności. Te gitary nie są sprzedawane #!$%@?, tylko niedokończone i to je odróżnia od sklepowych wioseł - nie jakość, tylko to że trzeba je wykończyć tak żeby nie obcinały palców ostrymi
  • Odpowiedz
Mnie sie bardzo podoba ta gitara. Sam również zrobiłem typowego stratocastera (a raczej złożyłem, tylko z oddzielnych części, nie z diy kitu) i powiem tyle, że jeśli jest to zrobione porządnie, tj. nie ma żadnych szczelin, progi są równe, da się zejść nisko ze strunami, wszystko trzyma strój i nic nie trzeszczy i, co najważniejsze, wygodnie sie na tym, to taka gitara jest naprawdę warta te 800 zł, jak nie więcej. Brzmienie
  • Odpowiedz
@niewiemococho: Ja tych gitar nie trawię. Pickupy mają #!$%@? dołu, że aż muli, wyglądają jak zabawki i ogólnie przypominają chiński kawałek plastiku. Wiem, że jest wielu zwolenników tych wioseł, ale ja raczej niemiło je wspominam
  • Odpowiedz