Wpis z mikrobloga

Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore trafila.

Reanimowalismy do półtorej godziny, na kolanach na podłodze bo to zul, a zuli kładziemy na materacach na ziemi. Zaraz Ci znajdę zdjęcie jego ciuchów (wysyla zdjecie), to wszystko to wszy, to biegało po nim, po sali, po nas... W ciuchach miałam dwie i jak poszłam pod prysznic to miałam dwie albo trzy jeszcze.


#ratownictwo #szpital #medycyna
sierzchula - Moja siostra to #ratownikmedyczny, a oto jeden z przypadkow na ktore tra...

źródło: comment_dLxLC0kKlL4XJWPbIDzp58lUdmPJND5l.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@wypokk: ratownicy medyczni maja taki fetysz zeby tych najbardziej obsranych ratowac, wszystkich innych wysylaja do domu. sprawdzone i potwierdzone

myslisz po co postuje jakies obsrane gowno i chwali sie ze znajduje wszy zula? no wlasnie jeszcze ich to podnieca, ten caly brud w ktorym moga sie wytarzac jak psy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@wypokk @Strahl na pewnym etapie alkoholizm to nie jest kwestia tego czego ty chcesz. To jest już choroba, która wyniszcza człowieka. A #!$%@? w stylu jakby chciał to by nie pił jest po prostu #!$%@? ludzi, którzy nie mieli styczności z osobami, które niszczy nałóg.

Z ekonomicznego punktu widzenia faktycznie ratowanie żuli jest bezsensu, bo w polskich realiach pewnie max przy super optymistycznych założeniach z tego syfu wyjdzie 1%. Natomiast pytanie brzmi
  • Odpowiedz
@SamurajPszemeg: Nie zesraj sie. Czlowiek jak kazdy inny, jeden godziwy, drugi niegodziwy, ale traktowac jak zwierzeta, nie ratowac albo ratowac troszke, zeby uwaga nie przyjechala? Ratownicy sa lepsi od was, to jedyna prawda w tym watku.
  • Odpowiedz