Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś był ma Majorce na koniec sierpnia początek września? Chce się wybrać z rodziną na sam koniec wakacji ale trochę się boję o pogodę. Nie byłem jeszcze na Majorce. Colonia Sant Jordi. Wyjazd z biura podróży powrót 4 września. Woda jeszcze ciepła? Jak z pogodą? Czy nie nastawiać się już na ciepełko i kąpiele?

#majorka #wakacje2019 #podrozujzwykopem
  • 11
@WiewiurPL: raz byłam pod koniec września i było bardzo gorąco (30+), a raz byłam w listopadzie to było max. 23 stopnie (idealnie ;) ) , plaże totalnie super puste i można było się wykąpać (chociaż woda już chłodniejsza)
@PainItBlack: właśnie nie idę nigdzie. W mnie w Słupsku mam dwa złe doświadczenia, dwie wycieczki drożej niż u touroperatora o 25%. Teraz jak pytałem o Majorkę lub Turcję to bez 6,5k nie dostałem ani jednej oferty. Ja wiem że spoko jest jeździć do maga fajnych hoteli i w ogóle ale po tym jak sam znalazłem dwie ostatnie wycieczki prawie połowę taniej niż w lokalnych biurach wolę sam kupić wakacje w necie.
@WiewiurPL: Byłem w tym roku w terminie 2-9 września w miejscowości Sa Coma. Pogoda przez 6 dni na plus - ciepla woda, powietrze, zero deszczu, gorące noce. Przez jeden dzień było pochmurno, jednak nadal ciepło i bez deszczu - pomimo tego na plażach i w wodzie mnóstwo osób (nie zapomnij o okularkach lub masce do pływania, gdyż oczy będą cierpieć) :) Polecam ten termin z tego względu, że nie ma już