Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego: siedzimy sobie przed kolacja wigilijna, wlasciwie czekamy az brat wroci z kolacji od dziewczyny zeby zaczynac. I brat dzwoni do mnie zebym weszla na messengera, bo cos waznego mi pisze. No to wchodze. A tam wiadomosc, ze wlasnie sie rozstal z dziewczyna i zeby powiedziec wszystkim, ze zaraz bedzie. Powiedzcie mi, co to jest za dogłębna #logikarozowychpaskow bo ja nie czaje. Zaprosic ziomka na wigilie zeby mu powiedziec "sluchaj ziom, to nie to?" tymbardziej, ze to miala byc ich druga wspolna wigilia, a dziecmi tez nie sa.

Jest mi tak totalnie przykro (,), szczegolnie widzac jak brat wychodzil do lazienki i wracal z czerwonymi oczami. Wiem, ze wedlug Was powinien OLAC TE KARYNE, no ale kaman, nie mogla sie wstrzymac tydzien albo tydzien wczesniej ogarnac? Naprawde zaproszenie kogos na wigilie i powiedzenie ze to koniec to najlepsze wyjscie?

Dodajac do tego fakt, ze to byla pierwsza wigilia bez mojego taty, ktory zmarl na raka we wrzesniu moge smialo powiwdziec, ze to byly najbardziej przykre swieta w moim zyciu.

#gorzkiezale #zwiazki #wigilia
  • 15
@bacilluscereus: nie wiem co napisac nawet, aczkolwiek zauwazylem taka prawidlowosc, ze facet jak ma zerwac z dziewcyzna stara sie to robic w jak najlagodniejszy sposob itp mysli po prostu o tym zeby nie ranic, natomiast dziewczyny jakos maja #!$%@? na to jak druga strona sie poczuje, wazne jest to co one mysla :P
a tak btw, nigdy nie chcialem miec siostry za malolata a teraz zaluje ze nie mam :D jak
@jarrem: zależy chyba konkretnie od ludzi. Ale fakt faktem mam brata i siostre i akirat brat jest spoko i wie o mnie bardzo duzo, podobnie ja o nim. A kontakt z siostra tylko ze wzgledu na pokrewienstwo tak naprawde albo jak cos trzeba razem ogarnac. Ale chyba nie ma reguly. Ale nie wyobrazam sobie bycia jedynakiem
@bacilluscereus: w sumie wiele w tym racji :D to kobiety zawsze wiele rzeczy dodaja tworza historie do slow ktore tak naprawde byly bardzo proste do zrozumienia :D gdzies kiedys byl obrazek nawet jak mysla mezczyzni i jak kobiety