Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Planuję kupić samochód w 2019 roku, ma to być kombi lub większy hatchback co najmniej z roku 2008 w benzynie z możliwością montażu instalacji gazowej, przedział cenowy do 30-35 tysięcy złotych przeglądam OtoMoto i dochodzę do wniosku, że jednak w Polsce jak w lesie każde kombi poniżej 200k km. Każdy samochód na OtoMoto ma niepewną przeszłość, ale jak to piszą same perełki. Audi i VW nie ma co oglądać same gruzy przekręcone Renoult ok ale tylko Megane 3. Fiat nie ma co oglądać chyba że Croma, Opel ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Miraski co by polecały ? .
#motoryzacja #problem #kupnosamochodu #lpg #samochody
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radkovich: a jak z kosztami utrzymania ? Też oglądałem ale jak znosi LPG bo silnik 1.6 za słaby na taką budę.
@ErikSkurveson: nie podobają mi się cytryny peugeot hmmm muszę zobaczyć, focus za plastikowy w środku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zgodny: lepieu kup starsze i lepszej klasy. E39 530i/540i świetnie znoszą gaz a w tej cenie znajdziesz/zrobisz sobie perełke ( ͡ ͜ʖ ͡)

A do Francuza już więcej nie wsiądziesz ;)
@zgodny: Mówisz o silniku Nissana 2.0 140KM o kodzie M4R gdzie takie rzeczy rzeczywiście mają miejsce. Zainteresuj się silnikiem 2.0 (F4R) bądź 2.0T (F4R). Tam jest hydrauliczna regulacja luzów i o żadnych problemach z głowicą nie słyszałem.
Ford Mondeo Mk IV, Ford Focus Mk II, Opel Astra J

@jaroslaw_madry: pewnie oszczędność i fakt, że diesle mają w #!$%@? duże przebiegi, a nie oszukujmy się, obecne diesle nie są tak długowieczne jak 1.9 TDi z passata B3.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majozen: no nie są i jeżeli widzę diesle z przebiegiem mniej niż 200k to i nie są to 1.9tdi to jest to nie poważne żeby kupić taki samochód istna studnia bez dna