Wpis z mikrobloga

Hej @SuperMemo
Piszę publicznie bo może komuś się przyda. Albo ktoś inny napisze mi odpowiedź.

W wersji programu Super Memo UX były fajne skróty klawiszowe np. klawiatura numeryczna odpowiadała za to jak dobrze się zna dane słowo.
A np. enterem przechodziło się do następnej karty.
Skróty są bardzo przydatne bo pozwalają uczyć się nie odrywając rąk od klawiatury.

Teraz w aplikacji na windowsa tego nie widzę. Nie ma w niej w ogóle skrótów?

#supermemo
  • 8
Cześć! W nowszej wersji też są skróty klawiaturowe, z tym że jest ich mniej. Strzałkami kierunkowymi możesz wskazywać odpowiedź (jedną z trzech buziek) i akceptować wybór enterem.
@SuperMemo:

Niestety, ale to jest o jedno naduszenie klawisza więcej :/
Tak samo jak się odpowie na pytanie to aplikacja myśli trochę za długo (chodzi mi o to, że na dole wyskakuje pasek i pokazuje za ile dni powtórka).

I jeszcze trzecia rzecz mi przyszła do głowy - brak trybu "nocnego".

Rozważcie proszę to co napisałem.

I jeszcze jedno pytanie:
Mam kod aktywacyjny. On działa jak rozumiem tylko z nową aplikacją
@duckar rozwijamy aplikację przez cały czas - dzięki za te uwagi, na pewno je rozpatrzymy! A jeżeli chodzi o kod, musiałbyś podesłać go na support@supermemo.com do sprawdzenia, żebyśmy mogli jednoznacznie się wypowiedzieć, w którym systemie zadziała. Na pewno tylko w jednym - albo w nowym, albo w starym - nie mamy kodów, które działają w obu systemach jednocześnie.
@duckar: siema. Sorry, że wołam, ale może używasz jeszcze supermemo, a może ktoś też znajdzie ten wpis tak jak ja.
To jest coś czego się od nich doprosić nie można od xx lat, potężnych programistów supermemo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sam to zrobiłem w kilka minut ze skryptem. Trzeba tak:
1. Pobrać program do odpalania skryptów ze strony https://www.autohotkey.com/
2. Stworzyć plik w notatniku i zapisać