Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na permanentne cienie pod oczami spowodowane turbocienką skórą i brakiem tłuszczu pod oczami? Mam dosłownie zapadnięte oczy i niestety żyły bardzo prześwitują a żadne ze sposobów skierowanych do zmęczonych oczu nie działają. Czytałam o wypełnianiu doliny łez kwasem hialuronowym ale wyczytałam że łatwo uszkodzić jakiś tam nerw :/ szukam czegokolwiek co zadziała choć w 1/3 tak dobrze jak kwas. Jakby przy okazji też chowało żyły na powiekach/całej twarzy byłoby super.

#mirabelkopomusz #pokazkosmetyczke #mirabelkipolecajo #kiciochpyta #kosmetyki
  • 15
@nacpanazielonka: oprócz wypełniania kwasem jest jeszcze wypełnianie tłuszczem, ale sądzę, że ryzyko takie samo. Mazidła przynajmniej w moim przypadku nie dały na dłuższą metę zadawalających rezultatów. Jak się malujesz zostaję mocno kryjący korektor, ja ostatnio używam z makeup revolution. Trzeba nauczyć się go nakładać, bo dosyć szybko zastyga, ale za to ma bardzo dużą gamę kolorów i nawet dla takiego bladziora jak ja, jest odpowiedni kolor.
@nacpanazielonka: to nie są wypełniacze właśnie, składnik aktywny w tym produkcie - Macelignan wspomaga syntezę komórek tłuszczowych w miejscu aplikacji. Stąd właśnie powinien być dodatni bilans kaloryczny, żeby miały się z czego tworzyć ;)