Wpis z mikrobloga

Byłem w piątek ze szwagrem kupić focusa mk1. Szwagier ma dość mocno #!$%@? w motoryzacje i potrzebował samochód o wartości kiepskiego laptopa tylko na dojazd do roboty (5km dziennie). Miałem kilka lat temu takiego właśnie focusa i byłem zadowolony. Także znalazłem mk1 w okolicach szwagra na olx w cenie budżetowego laptopa xD Z dużą dozą dystansu jedziemy tam i oglądamy.
Jak za samochód za 3 tys to nawet. Hamulce świeże, sprzęgło okej, w zawieszeniu nic nie stuka, trochę tam zgnity, oc jeszcze prawie na rok. Mówię szwagrowi 500 zł jak opuści to bierzemy będzie na wódkę i gaz żeby dojechać do domu xD
Właściciel trochę tam marudzi ale mówi #!$%@? tam niech wam będzie. Zaprosili nas do domu coby podpisać umowę.
Gość całkiem miły, że aż całkiem dobrze kleiła sie rozmowa. Klimat w domu świąteczny i tak od słowa do słowa zaczęliśmy z nim chlać wódkę. Później okazało się, że jego siostra chodziła z kuzynem szwagra do szkoły razem. #!$%@?śmy sie jak szmaty i wróciliśmy do domu dziś. Żona ciagle siedzi obrażona, chyba zostanę handlarzem samochodów xD

#motoryzacja #ford #focus #alkohol #gownowpis
  • 56
@AnalnyNiszczyciel: i fajnie, ja kiedyś pojechałem z kumplem oglądać motocykl, miałem wracać autem jeśli go kupi. Sprzedający był mega spoko.
Przyjechaliśmy na 10 i siedzieliśmy do 17, zjedliśmy obiad razem itp. W ogóle na początku oględzin powiedział ze jak znajdziemy coś czego nie napisał w ogłoszeniu to zwraca za paliwo i stawia obiad. Szkoda ze tak mało jest uczciwych ludzi:) motocykl oczywiście kupiony:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
5km dojazdu pracy i kupno wraka po taniosci, by jechać mniej więcej tyle czasu, ile idzie się z buta na takim dystansie, a potem hurr durr, smog i korki

@Izanagi013: to zależy czy w mieście jeździ czy poza. Bo jeżeli mieszkanie tuż pod miastem a pracuje w mieście to komunikacja publiczna może w takim wypadku leżeć i kwiczeć więc albo chodzi z buta czy śnieg czy deszcz, albo w komforcie i