Wpis z mikrobloga

Po #!$%@? wszyscy ludzie kupuja w #warszawa tak #samochod na potege? hajsu to w #!$%@? kosztuje, da sie normalnie bez samochodu wiekszosc czasu przezyc, nie jest to jakos konieczne, jak widze moje korposmieciowe kolezanki i kolegów którzy biorą leasingi na auta za 80 czy 100 tysiecy, i potem narzekają że ciężko coś oszczędzić bo leasing na laptopa, mieszkanie czy samochod ich ogranicza to po prostu #!$%@? gnije, co za podludzie xD
#gownowpis #zycie
  • 10
@wielkilen: @Ten_typ_sie_patrzy: autentycznie. Na szybko do głowy mi 10 osób z pracy przychodzi, o których woem ze maja kredyt na mieszkanie, leasing na auto i na laptopa. I jeszcze przekonują mnie ze to się opłaca, bo ten macbook to nie za 17 tysięcy tylko 12 bo może w koszty wrzucić! Paranoja, i tak potrafią połowę życia przepracować żeby mieć jakies 70 metrów w jakimś mrowisku, tfu
Paranoja, i tak potrafią połowę życia przepracować żeby mieć jakies 70 metrów w jakimś mrowisku, tfu


@Marcelele: Widoczne nie każdy urodził się takim milionerem jak ty!!! I żeby zapracować na mieszkanie 70m (które w Warszawie z umeblowaniem i wykończeniem) spokojnie może kosztować 1 milion musi poświęcić pół albo nawet całe życie. A ty jesteś #!$%@? nieźle oderwany od rzeczywistości do tego masz ból dupy o czyjeś życie( ͡° ʖ̯
@Marcelele: bo samochodem jest szybciej i wygodniej. I jest to cos za co jestem w stanie dopłacać. Jak mam się przesiadać 3 razy żeby dojechać z Woli na Postępu, to wolę siedzieć sobie nawet w korku w samochodzie.
@Marcelele: to zależy gdzie się mieszka i pracuje, jak do pracy jest dojazd kilka przystanków z 0 lub 1 przesiadką to okej, jak do pracy są 3 przesiadki i czekanie na autobusy jeżdżące raz pół godziny to autem jest szybciej (np. przejedź na Bemowo z Targówka komunikacją, dojechać do Wileniaka , potem w 20-tke , godzina jazdy 20tką, a autem skrót przez Okopową i się jest w 15 minut, a tramwajami