Wpis z mikrobloga

@Maszog: Te chooje kojarzą mi się przede wszystkim z książką 'Starość Aksolotla'. Słodkie są, takie trochę nie z tej ziemi. W ogóle (nie mam pojęcia czy to prawda) ale w tej książce pisali, że aksolotly były pierwszym organizem którym rozpisano całe dna w 100 procentach.
itterasshai - @Maszog: Te chooje kojarzą mi się przede wszystkim z książką 'Starość A...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@itterasshai kurcze muszę zobaczyć,mnie się najbardziej kojarzą z nocną furia z jak wysterować smoka,jestem wielkim fanem właśnie tych filmów jak i serialu i stad to zainteresowanie aksolotlami
  • Odpowiedz
@Maszog: interesuje się trochę nimi , słyszałem ze do parki nawet nie trzeba specjalnie dużego akwa ? Jeden osobnik będzie , smutny,? Czy śmiało może być sam ? Czym je karmisz najczęściej ? Widziałem ludzi co normalnie trzymają je z rybkami i nie ruszają im rybek
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@calkowitybrakrozumu dla dorosłej pary chyba wystarczy 60l,nie widzę przeszkód żeby był sam ale o tego musisz się gdzieś dowiedzieć na 100%,na razie karmię je suchą karmą dla aksolotli a jeśli chodzi o inne ryby w akwarium to tylko karmówka,mniejsze zostaną zjedzone a większe będą mu obgryzać skrzela i aksolotl będzie się po prostu stresował
  • Odpowiedz