Wpis z mikrobloga

Hej.
Doradźcie mi proszę jakie wybrać auto w przedziale 17 do 20 tysięcy max.

Nie mam dużego rozeznania w branży motoryzacyjnej i potrzebuje porady i sugestii ludzi bardziej rozeznanych..
Czas zmienić moje passerati b5 na coś nowszego i nie mam opcji dołożenia 50k i wzięcia czegoś z salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- Szukam czegoś typowo do miasta #poznan i co jakiś dłuższy czas na trasy, najlepiej w gazie(będzie można go założyć nawet później) wiec diesel odpada.
- nie chce Combi, najlepiej sedan bo nie potrzebuje już tak dużego samochodu
- w miarę pakowny, najlepiej głęboki bagażnik
- rocznie robię od 20 do 30 tysięcy km
- mam możliwość ściągnięcia auta z Niemiec itp. regionów więc może być "pocałowany". Więc jak z naprawą się będzie opłacało zdobyć coś młodszego i mniejszym przebiegiem to super sprawa.
- budżet to maksymalnie 20 tysięcy. Ewentualnie koło 21, ale to już góra.

Zastanawiam się nad Fiatem Bravo, ale ten tył... jest średni.
Co możecie polecić?
Zdjęcie dodaje dla rozgłosu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pytanie #motoryzacja #samochody #ladnapani
Striker9993 - Hej. 
Doradźcie mi proszę jakie wybrać auto w przedziale 17 do 20 tysi...

źródło: comment_uOHS47PG9JvTTgFUPWENwxqrzLpiOAyq.jpg

Pobierz
  • 10
- mam możliwość ściągnięcia auta z Niemiec itp. regionów więc może być "pocałowany". Więc jak z naprawą się będzie opłacało zdobyć coś młodszego i mniejszym przebiegiem to super sprawa.


@Striker9993: to zapytaj się tych co ci sprowadzą a nie wykopków się pytasz...
@Striker9993: tak naprawdę to takie pytania nie mają sensu, sam nie wiesz czego chcesz. Znam ludzi co po mieście jeżdżą skodą citigo a i są tacy, co mają 7er w longu. Weź się przejedź jakimś autem, pójdź do komisu i pozawracaj cwaniakom głowę i zobacz co Ci leży.
To tak jakbyś się pytał jaką pannę znaleźć, bo nie wiesz xD
I jak masz 20k na koncie to szukaj auta do 15k
@Striker9993 rozumiem, że nie ma tylko dowieźć z punktu a do b ale też jakoś wyglądać jak proponujesz mercedesa? Volvo s40, alfa 159 1.8mpi jak gaz, megane iii coupe, honda accord vii, może znajdziesz mazde 6 ii.