Wpis z mikrobloga

#2019 #postanowienianoworoczne #nowyrok

Mirki i Mirabelki, mam nadzieję że w tym jednym dniu w roku, kiedy pozwolę sobie na spam tagami nie zostanę masowo zczarnolistowany :)

Chciałem różnym znajomym i nieznajomym którzy dzielą ze mną (a ja z nimi) różne pasje, życzyć co następuje (kolejność tagów przypadkowa):

#nba - bezsennych nocy, rześkich poranków, emocji, wrażeń i gorącego lata ;)
#nbastats - rekordów i meczów które przejdą do historii (żebym miał o czym pisać)
#dynastiafantasynba i #fantasynba - jak najmniej Outów, GTDów i Injów oraz jak najwięcej pozapełnianych kolumn
#plk i #koszykowka - reprezentacji na mundialu, coraz wyższego poziomu ligi, pełnych hal, płynności finansowych i transmisji w HD xD

#muzyka #100daymusicchallenge i #365daymusicchallenge - wielkich odkryć, co raz szerszych horyzontów i dużo czasu na słuchanie
#gitara - twardych opuszków, strun które się nie zrywają i potencjometrów które nie trzeszczą, cierpliwości i frajdy
#produkcjamuzyki i #tworzeniemuzyki - weny, udanych eksperymentów, szumów i przesterów tylko świadomych i zamierzonych, no i tej jednej wtyczki która zmienia całe życie :D

#gory - kolejnych szczytów, czystego nieba, pustych szlaków, szczęśliwych powrotów

#szosa - szerokości, suchości, pięknych asfaltów, KoMów, Wattów, kilometrów i zdrowia
#kolarstwo - udanych ucieczek na płaskim, ataków pod górę i sukcesów naszych kolarzy i tych w pomarańczowych koszulkach też
#cyclinggame - idealnych decyzji, systematyczności a #fantasycycling szybkiego spłacania i właściwych transferów

A tak zbiorczo i każdemu z osobna - zdrowia i pasji do tego co robicie :)
cultofluna - #2019 #postanowienianoworoczne #nowyrok 

Mirki i Mirabelki, mam nadzi...

źródło: comment_9QslxJGcRFNu2P4rczNalL8CCA1JVECd.jpg

Pobierz
  • 20
@Lewo: dla mnie od dobrych kilku lat to motywacja żeby bywać w okolicach o których bym nie pomyślał w kwestii urlopu czy długiego weekendu :) dawkuje sobie po 1-3 szczyty w roku, a po 40tce pierdykne wszystkie 27 raz jeszcze w 2 tyg za jednyn razem :)
zawołaj za rok lub jak spełnisz większość ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RJ_45: odkopałem wpis :D

1) done, kupiłem rower w kwietniu
2) no prawie, grubo ponad 2000km wpadło
3) nie udało się - tzn. nie byłem w żadnych nowych górach, jakoś tak wyszło że moje wyjazdy górskie (w sensie ich kierunki) w 2019 były zależne nie tylko ode mnie
4) done, 43km na raz :D
5) byłem