Wpis z mikrobloga

Na nowy rok: protipy na #tinder? Bo z jednej strony jak nastawiasz sie na tradycyjne randki, to będziesz miał unmache, a z drugiej, jak trafisz na rodzynek, to trafisz na sekcję niechcianego podrywu na fb, razem z imieniem, zdjeciem i byc mnoze nawet wystalkowanym na FB nazwiskiem.
#p0lka #klaudiusz
  • 12
@KTreu: kurde jaka brzydka.
Ale to kobieta, wiec zawsze sobie znajdzie, nawet prawiczka, jak chce. Dla mnie nie ma juz dziewic, bo jak poderwe 17-ke to zaraz mnie wyborcy zjebią.
@3142042: dziewice to chyba w przedszkolu XD
A tak serio, to sednem nie jest to czy brzydka czy ładna. Na tyle sprytna, żeby sprawdzić jak dostać czego chce i coś w tym kierunku zrobić. IMO bardzo fajnie z jej strony, że wyszła z tym do ludzi.
Kobieta też nie zawsze znajdzie. Nawet jak nie jest wybredna. Po prostu jak ktoś jest powiedzmy 5/10, brzydko mówiąc, to będzie szukał kogoś 8/10. Taka
@KTreu: rozwojem osobizstym interesuje sie od 18 roku zycia, czyli 10 lat. Gówno z tego mam. Ryj też mam nie najgorszy. Jestem ekstrawertykiem, lubię przebywać wśród ludzi. Kobieta się żadna sama nie znalazła. Reagują tylko jeśli ja coś robią, same nie wykazują ŻADNEJ inicjatywy, nawet, jeśli znają mnie wiele lat i były przeze mnnie zapraszane. A ja uważam, ze nie ma nic za darmo i fakt, że ja je zapraszałęm, a
@3142042: No okej, ale mówisz, że robisz dużo, a on nie robi nic i ma. To może nie rób nic :D
W sumie to mi przypomniałeś przypowieść: "Miej wy*bane, a będzie Ci dane" :D
@KTreu: to zastanó_w się co radzisz. Najpierw mówisz, ze mam zacząć pracować nasd sobą, później odradzasz. #madroscinormikow.
Poza tym jesteś kobietą, co ty możesz o tym wiedzieć? Zakładasz TIndera i w tydzień masz Fuck Frienda, a jak chcesz związku, to szukasz w ten sposób max miesiąc, nie robiąc NIC.
@3142042: Nie mówię o nic nie robieniu ze sobą, tylko w kierunku kobiet. Cóż, może nie doprecyzowałam :P
Mogę dużo. Trochę łażę po tym świecie, mam sporo znajomych, wielu z nich ma doświadczenia z Tinderem.
A i mam kobiecą intuicję, której chyba nie doceniasz^^