Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W co zainwestować 10 tysięcy, tak żeby na 99% nie wtopić? Coś lepszego niż handel starymi samochodami w ogóle ma sens? Zastanawiałem się nad kupnem jakiejś maszyny do tworzenia czegoś z plastiku, jakichś pudełek, podstawek zegarków itd. ale nie wiem czy ma to sens
#inwestycje #pieniadze #wlasnafirma #kupautozmikro

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: miejsca postojowe. Ale to długoterminowe i tak 11-15k kosztują i zwracają się tak z 7-8 lat. Szukaj po nowo budowanych blokach - młodzi kupują mieszkanie na kredyt, chcą przycebulić/nie potrzebują miejsca bo będą parkować pod blokiem albo nie mają auta i developer musi jakos to pogonić.
W lecie będziesz długo szukać najemcy, ale jak jest zima i pada śnieg - wszystko wezmą.
Koszt 35-40zł/mc do wspólnoty, podatek jakieś 150-200zł/rok -
OP: @Habemuspapam69: @Irinolld: @M4711: @KosmicznyPolityk: @NieNinjaAleTezNieWampir: @Wychwalany: @southlander: @ffrreeaakk: @Patryk: @Maka_Albarn: @jankowski90: @ernst_stavro_blofeld:

No przesadziłem, po prostu nie chce bawić się w giełdę czy bitcoiny, wtopić to dla mnie stracić dużo. Na takich samochodach na 95% wyjdę na plus. Chociaż minimalnie. Tylko podatki, wymagania do posiadania działalności itd.
Miejsce parkingowe odpada, mieszkam w małym mieście, nie ma w ogóle