Wpis z mikrobloga

@Jan_Laguna: Pewnie miało być, że strzeli co najmniej dwa gole, ale im się opisówka jebła. Stąd kurs 1,0. Żeby nie było wątpliwości, pretensji i nieporozumień.

A teraz do sedna:
Chciałeś postawić, że:

Auba strzeli gola
Auba strzeli 2 gole i więcej
Auba nie strzeli 2 goli i więcej po kursie 4,3 (XD)
?

Która opcja?
@JK91: Tu nie było żadnego sugerowania. W opisie tych dwóch kursów na Aubę i Alexandra miało być, że strzelą co najmniej 2 gole. Pomylili się w opisie. Już następne zdarzenia, poniżej, to co najmniej 3 gole tych panów i ponownie kurs na Francuza wyższy.
Jeżeli ty się jebniesz w pracy to pracodawca też powinien nie zwracać na to uwagi.... robienie qrvy z logiki... Co mnie to obchodzi ich błąd... wystawili kursy... wygrana wg opisu powinna być wypłacona, a nie zasłania się literówkami....
Wielki może więcej i ruchać może długo...
@JK91: W sumie Op powinien kręcić Małysza, bo opisane zdarzenie weszło i buk nie powinien mieć prawa wycofać się z zaproponowanego zdarzenia po zatwierdzonym kursie. Twój przykład ze zmianą kursów jest trafny i w sedno. Teoretycznie na kursy, które Op wybrał, też wpływ powinien mieć skład Arsenalu, bo jednak łatwiej Aubie byłoby strzelić 2 gole mając za plecami Ramseya, Oezila czy Henrikha, aniżeli jakichś młodzików z rezerw - przynajmniej moim zdaniem.
Trafiłem błędny kurs Tottenham handicap 6 na 2 dzień 4 iles ale normalnie mi rozliczyli Op powinien kręcić burzę ale na Twitterku a nie portal dla kuców