Wpis z mikrobloga

ta #tesla to musi być dopiero cichy zabójca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@samozuo: pomijając śmieszki, jest - stosunkowo - wiele wypadków z udziałem pieszych przy elektrykach, gdzie pieszy nie usłyszał samochodu (bo ten praktycznie nie wydaje dźwięków przy niskiej prędkości) i wlazł pod koła.

Dalej w temacie - zawsze im miałem głośniejszy wydech tym rzadziej zdarzały się sytuację że inny kierowca mnie nie zauważał i próbował np.
@samozuo unia pracuje nad rozwiązaniem w którym elektryki będą wydawały dźwięk, żeby tak jak już ktoś wyżej napisał pieszy nie wlazł pod koła
Dalej w temacie - zawsze im miałem głośniejszy wydech tym rzadziej zdarzały się sytuację że inny kierowca mnie nie zauważał i próbował np. wjechać na mój pas gdy byłem w jego martwej strefie


@Atreyu: Tu chyba chodziło o strach, bo skoro tak pierdzi z wydechu to nie wiadomo w jakim stanie ma hamulce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atreyu: ja się #!$%@? pod właśnie elektryka z 2 lata temu, gość jechał z 10 km/h na parkingu a ja po prostu przeszedłem jak debil ( ͡° ͜ʖ ͡°) poczułem jak coś mnie walnelo w nogę, przeprosilem najmocniej i tylko powiedziałem że nic nie słyszałem że coś jechało xD
@Lupenski: bycie autorem zdjęcia implikuje posiadanie samochodu z fotografii?

Gratuluję doskonale działającej logiki. Jeszcze nigdy nie zostałem wyzwany od Kaszuba, także to nowe doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)