Wpis z mikrobloga

@Pauliii kurde ja to ostatnio mam duzo wolnego czasu i chlone rzeczy z netu. Z moich wkretow polecam poznac co to jest taoizm (audiobook tao the pooh jest super na poczatek)- ale wymaga dobrego angielskiego, wiec nie wiem jak z tym u Ciebie. Ewentualnie jakies rzeczy praktyczne? Cos co chcialas zrobic ale nie mialas czasu, np sklejenie czy przykrecenie czegos co bylo odlozone.
Albo polecam wjechac w kuchnie i ugotowac cos dobrego
@admiral88 dzięki wielkie!
Właśnie zaczęłam od kuchni w sumie wczoraj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gotuje obiady dla ludzi z domku, coś nowego dla nich a ja mogę pokazać co potrafie.
Może wezmę się za wnętrze pokoju
@Pauliii jak masz dla kogo gotowac to w ogole baja, ja mieszkam sam wiec motywacja jest bardzo instynktowa, ale jak ktos wpada na probowanie to staram sie 3 razy bardziej. w kazdym razie powodzenia z nuda, to najlepszy motywator czlowieka :)
@admiral88 dla siebie też fajnie. Robisz coś na 100%, starasz się bo wiesz jak bardzo masz na to ochotę. Ja skończyłam gastronomię więc mogę zaszaleć trochę. Właśnie jutro mam robić kieszenie drobiowe ( ser, pieczarka), ciekawość ich jest wielka jak będzie to smakować( ͡º ͜ʖ͡º)
@admiral88 nie robiłam nigdy ani jednej potrawy z wymienionych( ͡° ʖ̯ ͡°) muszę spróbować jak najszybciej.
Chyba jestem poziom niżej niż Ty. Haha
Powiem Ci, że te kieszenie są dobre ale dla mnie trochę za suche ludzie robią( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja przez dłuższy czas miałam obrzydzenie do mięsa więc raczej jadałam makarony i te sprawy.
Od roku chociaż 2 razy w tygodniu jem
@Pauliii no to polecam: chili con carne jest super, latwe do zrobienia i jesli ktos lubi kuchnie meksykanska to doceni. Jedna rada, wrzuc dla smaku gorzka czekolade jesli bedziesz to robic. Roznica w smaku gigantycznie na plus.
A ja wiem co sprobuje zrobic jak wroce do domu :)