Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i Mirabelki, gdzie na weekend poćwiczyć jazdę na snowboardzie? Szczyrk? Wisła? Czy może bardziej kameralne ośrodki? Jeżdżę od dwóch sezonów, ten ma być trzeci, wiem gdzie mam braki, chciałbym poćwiczyć z instruktorem/instruktorką (wszystko mi jedno) bo żona wymyśliła, że w tym sezonie wraca w Alpy i muszę się dostosować :P

#snowboard #niejestemzwarszawy #polskiegory
  • 6
@smyk16 w weekendy to zarówno Wisła jak i Szczyrk są dosyć mocno obciążone. Ze swojej strony mogę Ci polecić Ustroń i stok Poniwiec (Mała Czantoria). Masz tam fajny hotel, fajną czerwoną trasę, kanapę i brak kolejek. Chyba że szukasz różnorodności no to już musisz jechać do Szczyrku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avers91: na Poniwcu byłem raz, niestety w momencie oblodzenia trasa jest totalnie nie dla mnie :( Mam deskę na dobre warunki, profil hybridrocker, sztywność medium, więc i ja i moja deska średnio lubimy lód ;) Poza tym na czerwonej z instruktorem też może być wesoło ;) W każdym razie thx za namiar :)
@smyk16 no Poniwiec ma taką orientację stoku że warto tam jechać jak są dobre, naturalne warunki. A co do trasy to jeśli chcesz się przygotować na Alpy to myślałem że interesuje Ci jednak jakiś poziom trudności, jeśli jest Ci to obojętne to zwróć uwagę na Istebną, fajne niebieskie trasy i nie jest tłoczno. A odnośnie instruktorów na czerwonej to na Poniwicu spotykałem się ze szkółkami dziecięcymi, także wiesz xD