Wpis z mikrobloga

ludzie, którzy hejtują jeden z lepszych polskich seriali jakim jest ślepnąc od świateł tylko ze względu na nadmierną ilość wulgaryzmów powinni #!$%@?ąć się w czoło. Czy ich zdaniem członkowie zorganizowanych grup przestępczych prowadzą dialogi w następujący sposób :

- ojojo policja chyba podąża mym śladem
- proszę opuścić pojazd wielmozny panie gangsterze i umiejscowić swe nieskalane dłonie na części nadwozia, naszego nieoznakowanego radiowozu, zwanej dalej maską.
- a cóż to za ambaras Panowie funkcjonariusze policji państwowej? Azaliż żadnego czynu zabronionego nie popełniłem? Szukasz waść sławy?
- zaprawdę powiadam ci mości bandyto nie nadużywaj ukąśliwych komentarzy próbując mnie zdyskredytować. Każdy jaśniepan wie, żeś jest waść człowiekiem trudzącym się nielegalną profesją.

#bekazpodludzi #seriale
  • 5
@Season6 Serial jest zajebisty według mnie, ale wiadomo każdy ma inny gust, do tego rola Frycza i Wieckiewicza i Chabiora to mistrzostwo, i nie, nie mówię tego że dużo sypia łaciną, tylko za całokształt, jeszcze inni krytykują głównego aktora grającego Kubę, że sztywny, że bez emocji, ale taki właśnie ma być, chłodny i bez poczucia humoru i sztywny jak babcie w mróz na pogrzebie koleżanki
@Pitaq: taki właśnie ma być, chłodny i bez poczucia humoru i sztywny jak babcie w mróz na pogrzebie koleżanki
dokładnie. Przeczytałem książkę i obejrzałem serial. W obu tworach autor jest cichy i bardzo tajemniczy, w tym tkwi cała magia tej opowieści, widocznie niektórzy nie łapią tej koncepcji
@Season6 Osoba która poleciła mi ten serial, powiedziała że jest dużo nawiązań do czegoś innego, rzeczywiście, jestem na 5 odcinku i znalazłem coś, nie wiem czy ja to tak odczytałem, nawiązanie do książki Cykl Inkwizytorski Jacka Piekary, porównanie stryj i przydupasy, Warszawa miasto które nigdy nie śpi, co odnosiło się do koksu, takie coś jak "Idź pan w #!$%@? z takim żartem"