Wpis z mikrobloga

Początek roku to najlepsza pora, aby rozpocząć 52 books challenge. Mam nadzieję, że uda się wytrwać w postanowieniu. Każdą przeczytaną książkę będę recenzował na blogu. Dodam tylko, że nie będą to książki typu kryminał czy fantasy, a jedynie książki psychologiczne, biografie, poradniki.

Pierwsza książka - jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, zaczynam dzisiaj!
#czytajzwykopem #ksiazki #ksiazka
Raziel92 - Początek roku to najlepsza pora, aby rozpocząć 52 books challenge. Mam nad...

źródło: comment_SPXsnBrzwSbsKoe7DiHfPJQUbxNNn5BB.jpg

Pobierz
  • 18
@zoombie: Mniej więcej tego się spodziewam, ale zobaczymy!
@kk87ko0: Tak, ale recenzje napiszę przy okazji. To taki motywator, aby czytać porządnie książkę, a nie na odwal się. Po prostu ciekawi mnie ta książka, bo podobno jest ciekawa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raziel92: Dużo bardziej podobała mi się "Jak przestać się martwić i zacząć żyć" tego samego autora. :)
Masz już listę tych 52 wybranych do wyzwania, czy będzie się tworzyć na bieżąco?
@kruszganek: Tytuł wygląda zachęcająco, więc chyba sobie zapiszę :) Mam aktualnie 2 książki, z twoją to 3 :D Kilka na oku, ale jeszcze nic pewnego. Gdybyś znała jeszcze coś ciekawego to chętnie sprawdzę tytuły :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Raziel92: Czytałam kiedyś... "Zasady wywierania wpływu na ludzi" Roberta B. Caldiniego i bardzo mi się podobała.

"Inteligencja emocjonalna" Daniela Golemana też warta uwagi.

Z biografii to bardzo dobrze mi się czytało książkę Anny Bikont "Sendlerowa. W ukryciu".

Słyszałam, że biografia Walta Disneya jest niezła - "Walt Disney Potęga marzeń", jeszcze nie sprawdziłam.

Zbieram się też za biografię Tove Jansson (stworzyła muminki) - "Tove Jansson: Mama Muminków" autorstwa Boel Westin.

I na
@Raziel92 ostatnio rozmawiałem z żoną na temat tego wyzwania i uznaliśmy że książki muszą się mieścić w standardzie średnio 250-300 stron żeby można było go ogarnąć w naszym przypadku, mając dwójkę dzieciaków na głowie ;)

@KotoFan jak mam już chwilę i pracuje wieczorem to owszem, w pracy jak grafikuje to na drugim ekranie nadrabiam netflixa, ale jak mam się położyć i odpalić audio to 20 minut i mnie nie ma, jak wezmę książkę to się nagle 1 w nocy robi ;)