Wpis z mikrobloga

402032,55 - 9,12 = 402023,43

Pechowy dzień. Zaspałem jak diabli i obudziłem się o 5:00... Zegarek martwy, mimo że go naładowałem do pełna dzień wcześniej - często coś takiego się zdarza w #garmin ? Tak więc nie dość że późno wstałem, to jeszcze musiałem poczekać aż się busola choć trochę podładuje...
Wybiegłem dopiero o 5:30 ()

Pogoda - niemal ideał. Trochę mniej sucho niż wczoraj (wszystko już ostro posolone a wcześniej padał śnieg), ale nadal znośnie. Przyjemne -4°C, mocny wiatr, brak smogu - a czasu mało... więc nagle się okazało że jak się człowiek spieszy to potrafi przyspieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać, nie udało mi się pobiec nawet minimalnych 10 km, ale alternatywą było w ogóle nie pobiec co mi niespecjalnie odpowiadało... Za to spiąłem się i dzięki temu (i trochę bardziej płaskiej trasie) udało się zbić średnie tempo do 4:49 min/km więc w sumie nie powinienem narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro, Mam nadzieję że pogoda dopisze i zastanę tylko śnieg a nie deszcz ze śniegiem… No i według moich rachunków powinienem zaliczyć przynajmniej 21 km - byle nie zaspać!

No i nadal - WIEJ WIETRZE, WIEJ i ##!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

enron - 402032,55 - 9,12 = 402023,43

Pechowy dzień. Zaspałem jak diabli i obudziłem ...

źródło: comment_bz116xDVKTGFdPBzJk0LUWyza5Nbr82r.jpg

Pobierz
  • 9
Pechowy dzień. Zaspałem jak diabli i obudziłem się o 5:00... Zegarek martwy, mimo że go naładowałem do pełna dzień wcześniej

Kumpel tak miał. Serwis zalecił hard reset. Po czasie znów to samo. Wymienili zegarek w ramach gwarancji
  • 0
Pechowy dzień. Zaspałem jak diabli i obudziłem się o 5:00... Zegarek martwy, mimo że go naładowałem do pełna dzień wcześniej


Kumpel tak miał. Serwis zalecił hard reset. Po czasie znów to samo. Wymienili zegarek w ramach gwarancji

@jaki_taki_login: zobaczymy jak pójdzie ta noc
często coś takiego się zdarza w #garmin ?


@enron: U mnie jeszcze ani razu, ale trochę to niepokojące...

4:49 i jeszcze piszą, że trzeba było biec szybciej... umiecie się motywować ;)

PS. pogoda to drama - wyruszałem dziś przy 0, a skończyłem przy +1,5. Wszędzie błoto, kałuże, syf malaria. Buty (i oczywiście nogi) mokre, jakbym chodził po wodzie ;)
  • 0
często coś takiego się zdarza w #garmin ?

@enron: U mnie jeszcze ani razu, ale trochę to niepokojące...


No właśnie... dzisiaj już mi nie wyciął tego numeru. Może przez sen przytrzymałem przycisk od podświetlania czy co...

4:49 i jeszcze piszą, że trzeba było biec szybciej... umiecie się motywować ;)


Dobrze motywują, może jakoś ruszę to swoje leniwe dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. pogoda to drama -