Wpis z mikrobloga

Od premiery #civilization6 #civ6 męczę się z problemem na PC w postaci ciągłych crashy sterowników Nvidia. Na reddicie nic nie wymyślili, support po standardowych pytaniach i wysyłaniu logów z różnych programów kazał mi oddać komputer do firmy informatycznej.

Problem istniał na Win7, GeForce GTX 960, Intel i5 2500k (podkręcony z tego co pamiętam) 12gb ram i 8 gb ram (próbowałem jedna kość wyciągać i zobaczyć co będzie się działo na samych dualach). Po apgrejdzie do SSD i Win10 problem dalej ten sam (jak na załączonym screenszocie). Aktualnie mam świeżą instalację i systemu i samej gry, aktualne drivery. Czy grę uruchomię na Dx11 czy dx12 jest to samo - sterowniki nvidia się #!$%@?ą i wywala grę. Czasami było to po 30-40 turach, dzisiaj jest to pierwsza tura i gra się zamyka z błędem.

Komuś może przyjść coś do głowy co mogę zrobić jeszcze w tym przypadku?
Nigdy w żadnej innej grze sterowniki nie robiły mi takich niespodzianek.

#kiciochpyta #windows10 #nvidia #informatyka #pcmasterrace
Fusofuso - Od premiery #civilization6 #civ6 męczę się z problemem na PC w postaci cią...

źródło: comment_bTm3fnWfx4kNPBzEeQuRpmo0byLiHz8n.jpg

Pobierz
  • 12
@Fusofuso: Ja na R9 390 nie mam żadnych problemów z Civką, ale pamiętam, że kiedyś w jakiejś grze też mi ciągle wywalało podobne errory i okazało się, że to przez jedno ustawienie graficzne i po jego zmianie było już w porządku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fusofuso: ja miałem podobny problem z dx11 - od kiedy pykam na dx12 nie ma żadnych problemów; rozumiem że masz legitną wersję civa? Może spróbuj z piratem i dodatkiem