Wpis z mikrobloga

@hangover: a mocno jesteś ulana? Jeżeli tak, to odstaw tylko słodycze i słodkie napoje + dużo ruchu. Ludzie nie potrzebnie się katują jakimiś #!$%@? dietami. Masz jeść tak, żeby się nie męczyć. Wlicz wszystko tylko w zapotrzebowanie i tyle.
@allthethings nie jestem ulana, mam BMI w normie xd
Ja kupiłam dietę głównie dlatego, że jestem od niedawna weganką i nie mam tylu pomysłów na jedzenie.. Pewnie kilka rzeczy z tego co dostałam wykorzystam, ale jedzenie makaronu z brokułami i tofu to podziękuję xd wolę zjeść kanapkę z jakąś pasta i wyjdzie takie samo makro
@Estetykatopodstawa Przez całe życie byłam wegetarianką, potem na 2 lata zaczęłam jeść mięso i skończyło się tak, że obecnie jestem weganką :P Więc mięso mnie jeszcze bardziej odrzuciło. Akurat dieta wegetariańska jest bardzo prosta do ogarnięcia, wegańska już mniej, bo trzeba bardziej kombinować.

@MarianAlkoholik 70 zł xd dostałam plan na 2 tygodnie (zapłaciłam za miesiąc), więc liczę, że oddadzą mi połowe
Weganizm z powodów etycznych.
@hangover: pisałaś, że nie lubisz słodkich śniadań - z moich pomysłów to: wytrawne warzywne muffiny - można zrobić na kilka dni, naleśniki/tortille z warzywami i vegepastami bazowanymi na ciecierzycy czy fasoli (białeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo), kanapki z pieczonymi pasztetami (ja piekę porcję na 3 dni), tofucznica, frittaty z mąki z ciecierzycy np. Vegenerata
@hangover: mąka z cieciorki u mnie ostatnio rządzi :) robię często pankaces z przepisu Savory or sweet, wczoraj robiłam takie cudo z brokułem kotlety super sprawa - robię np. 3 różne wersje i podpieczone zamrażam podzielone na odpowiednie porcje aby makro się mniej więcej zgadzało :)