Wpis z mikrobloga

@Pynkman: powiem Ci tak, sprzedalem ostatnio dzien przed wybuchem tej smiesznej afery i wyciagnalem juz naprawde sporo, z tym ze podkusilo mnie zeby odkupic gdy spowrotem spadlo. Fakt odkupilem poraz kolejny o jakies 60% wiecej z tym ze tak czy siak jestem na dzien dzisiejszy w plecy w stosunku do tego co mialem. Wiec jak widze jakikolwiek wzrost to chce juz z tego wyjsc na amen.
@laki_dlu: ja z kolei sprzedałem przy 20 paru centach wszystko, wychodząc na zero/mały plus chwilę przed akcją z Bruno. Z sentymentu dla tej przygody kupiłem niecałe 30k opq i jestem ciekaw, co z tego wyjdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@laki_dlu: To nie ma prawa działac. Nie potraficie myśleć? To nigdy nie będzie konkurencyjne rozwiązanie dla klasycznych hostingów. Przecież to jest od nich gorsze na kazdym kroku, ma same wady i żadnej zalety.
Poważnie nie wiem jak można tego nie rozumieć i myśleć że to ma jakąś przysżłość.
@Pynkman: @trevoz:
@cyberpunkbtc: rozumiem, dalej nie widze zwiazku? Btc spadl z 20k na 2,7 to jakies 86%. Tez nazwiesz go shitem? Jeden zarabia na btc, drugi na eth, trzeci na eosie i tronie a inni na opq. Jak ktos potrafi to nawet gowno wcisnie innym. Ale co ja tam wiem.